Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellett volna tennem?...

Mit kellett volna tennem? Teljesen megalázva éreztem magam.

Figyelt kérdés
Pár napja történt, hogy barátnőmmel mentünk bulizni majd mentünk haza éjszakaival. Ott egy részeg srác elkezdett nekünk pampogni meg játszotta az agyát. Visszaszóltam lájtosan meg kicsit meglöktem hogy menjen már innen, de a barátnőm meg rákiabált. Tökre töketlennek éreztem magam. Most bennem van a feszültség. Mit lehet ilyenkor tenni? Úgy érzem nem áltam ki eléggé a barátnőm és magam mellett. Egyszerűen nyugodtabb természetű vagyok de már idegesít, hogy ilyen vagyok. Pedig nem vagyok nyüzüge. Magas vagyok edzek de nem tudok mit kezdeni az ilyen konfliktusokkal. 22/F
2017. máj. 15. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, ez nem nyüzügeség, részeg barommal nem kell vitába szállni. Érted, jobb lett volna, ha verekedés kerekedik belőle? Nem.
2017. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Mit ér az erőd ha nem használod?
2017. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

És? Ha kiállsz, ő előveszi a kést és belédvágja hirtelen, ér bármit is a pfázásod?! Nem, akkor?!


A barátnődnek meg nem ártana megmondanod, hogy ne a jelenlétedben szájaskodjon, mert 10/10 téged fognak megverni miatta.

2017. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
"A barátnődnek meg nem ártana megmondanod, hogy ne a jelenlétedben szájaskodjon, mert 10/10 téged fognak megverni miatta." Dehogy. Barátnőjével kezdték volna a verést.
2017. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ignorálás a hasznos fegyver...
2017. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
#5: Fegyver? Ha hagyod magad, ugyan úgy fogja folytatni, kiröhög, csapkodja a barárnőd seggéd. A fegyver az, amikor beversz neki egy jó nagyot, aztán lapíthat a sarokban.
2017. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján szerintem jól kezelted a dolgot. Ha csak részegen pampogott össze-vissza a gyerek, akkor kár lett volna nekiesni, arra azért nem adott indokot. Rászóltál, kicsit meglökted, hogy menjen arrébb. Szerintem ez így jó.


Szerintem inkább a barátnőd reagálta túl. Ilyen helyzetekben mindig az őrzi meg a méltóságát, aki higgadt tud maradni, ha te higgadt maradsz, a helyzet győztese vagy. De ha te is elkezdesz üvölteni, és szóváltás, verekedés tör ki, akkor ugyanolyan vagy, mint a részeg.


Persze, amíg csak pofázik össze-vissza az illető, addig jó, ha megőrzöd a higgadtságodat, de ha pl. a barátnőd seggét kezdi el fogdosni, akkor már felléphetsz erőszakosabban is...

2017. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Pedig nem vagyok nyüzüge. Magas vagyok edzek de nem tudok mit kezdeni az ilyen konfliktusokkal" Nekem ebből az jön le csak gyúrsz. Az majdnem semmit nem ér verekedésben! Kevés , állj neki valami küzdősportnak is ! Ad önbizalmat,és egy egyszerű határozott , szóbeli fellépéssel le lehet tudni az ilyet ! Második válaszban sok az igazság !!!
2017. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is tökösebbnek kellett volna lenned. A barátnődnek biztos nagyon rosszul esett, hogy ott voltál, de mégis neki kellett kiállnia magáért. A nők azt várják el (teljesen jogosan), hogy a párjuk megvédje őket és a becsületüket, ha kell fizikai erejével, vagy a megfelelő férfias kiállással egy ilyen helyzetben.
2017. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!