Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komoly gondjaim vannak? Vagy...

Komoly gondjaim vannak? Vagy mit tegyek, ha teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi bajom van.Mindent feleslegesnek érzek. Most a legaggasztóbb a tanulás eltelt 3 év az érettségim óta. Ebből egy év amikor nem jutottam be és újraérettségiztem a másik két évben kétszer is buktam..szerintem már ki fognak rúgni. Most újra kellene érettségiznem de azt se nagyon tanultam meg. Nehéz szakról van szó amúgy. Úgy érzem felesleges nem akarok már semmit se tanulni. Valahol legbelül még érdekel a dolog,mert én úgy gondolom valami agyi bajaim vannak. Mindennel ugyanez a helyzet fogyókúra vagy bármi más ami kicsit is megerőltet azt hagyom a fenébe. Mi a fene bajom van? Nem értem csak azt tudom ,hogy felkötném magam. Nyomoronc vagyok
2017. máj. 12. 04:06
 1/2 anonim ***** válasza:
depresszió, nem vagy vele egyedül. magas elvárások, kevés jutalom, elidegenedés, magány. sok bíztatót nem tudok mondani. keress valamit, valakit amiért/akiért érdemes csinálni, ha magadért nem megy
2017. máj. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerek embert aki felhagyott a tanulással és a másoknak megfeleléssel, és végül kézműves tevékenységből dísztárgyak ékszerek gyártásából elég jól megél, így végül a családja is megbékélt vele, hogy nem fogja feltalálni a c vitamint.
2017. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!