Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legspórolósabb...

Mi volt eddig a legspórolósabb, legidegesitobb dolog, amivel találkoztál? Titeket is idegesít az extrém smucigság?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 13:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
* élére állítva
2017. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na igen a vizet is sokszor az épület közös tároló helyiségéből vitte vödör szám'.*
2017. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Legdurvább eset exeméknél történt..

Elsőnek aludtam náluk, ők összesen öten voltak, 3 gyerek(exem volt a legidősebb, 25éves, két lány meg 18 és 15) meg apa-anya. Mikor lefekvéshez készültünk, akkor szembesítettek, hogy mind a hatan (velem együtt) egy kád vízben fürdünk. Végignéztem a procedúrát, ahogy sietve fürdenek, hogy a másiknak is meleg maradjon a víz. Aznap este nem fürödtem és többé nem találkoztam velük.

De amikor csak átjártam hozzájuk, akkor sem volt egy élmény. Megvettek egy üveg coopos kólát, és mindenki egy pohárral ihatott csak belőle ebéd után. Addig felsem lehetett bontani. Vagy anyuka pizzát készített, de akkorát hogy a kávés csészaaljon elférjen. Tenyérnyi sem volt, mindenkinek egy szelet parizer járt rá, meg 1 dkg sajt, és ez volt a vacsi.

Brrr még most is beleborzongok! :D

2017. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13. Ennyire szegények voltak?
2017. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem voltak szegények.. plazma tv minden szobába, cigiztek is a szülei. Nem volt gáz a pénzügyekben..
2017. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos a cigi elvitte a kajapénzt :D
2017. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet :D
2017. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!