Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a bajom? Nem érzem szépnek...

Mi a bajom? Nem érzem szépnek magam sorra jönnek az elutasítások?

Figyelt kérdés

20 kilót híztam 1,5 év alatt és úgy összességében 35-öt 4 év alatt.

Most sikerült fogynom 8 kg-t de még mindig nem az igazi.

Most 77 vagyok.165 cmhez

Nincs kedvem senkihez....Mármint fiúkkal jól elvagyok de a lányok idegesítenek. Pedig eddig nem voltam ilyen, de a felesleges nyivákolásoktól, meg ruha, haj, smink hülyeségekből megőrülök. Pedig én is szeretek öltözködni meg vásárolni de nekem már nincs ehhez idegzetem.

Nincs kedvem elmenni a barátnőmmel sehova, meg úgy a nagyobb társasághoz sincs kedvem.

Sehogy nem érzem jól magam.

Itthagytam az egyetemet mert nem éreztem jól magam.

Nem tudok idegenekkel beszélni mert elkezd remegni az arcom. Emiatt is hagytam itt az egyetemet lényegében.

Nem merek mások előtt énekelni meg semmit. Pedig régen versenyekre jártam országosra megyeire, de mára semmit nem merek csinálni.

Mi a baj velem?

Kérlek :(((

21/L


2017. máj. 18. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

de a kérdésekre is válaszolj kérlek...

tudni kellene, hogy mi a gond, de lehet tényleg az alakod lesz, vagy a belsőd :s vagy is-is

2017. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jol ertem,h most majdnem dupla annyi kg vagy, mint korabban ? Ez rengeteg plusz, nem csoda h megviseli az eleted!
2017. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a kisugárzással van baj.

Nem vagy megelégedve magaddal és ez látszik.

2017. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudnál mutatni képet, vagy legalább hasonlót privátban? Férfi szemmel én jobban meg tudom mondani, hogy most pontosan hol is a probléma. Lehet nem is a külsőd...
2017. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Írnál privátban kérlek?
2017. máj. 18. 13:05
 16/16 anonim ***** válasza:

#15:

én írtam itt is, privátban is, de valahol megválaszolnád a kérdéseket? :)


vagy kamu és ne fecseréljem rád az időt? :)

(ha az akkor írd meg legalább privátban :D)

2017. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!