Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy nő de van...

Nagyon tetszik egy nő de van gyereke szerintetek foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok. Ha meg van a szimpátia és a vonzalom belekezdjek az egészbe ? Hogy egyedülálló-e azt még nem tudom. Hogyan tudhatnám meg hogy ne tűnjek bunkónak és nyomulósnak ?
2017. máj. 18. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van párja szerintem ne csesztesd őket. Ha egyedül van,akkor érdemes szerintem megpróbálni. Lényeg,hogy családot ne szedj szét!
2017. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, gyerekem sincs. De egyedülálló anyaként biztos nem állnék össze egy 23 éves sráccal. Max akkor ha a gyerek még fiatal és ugye dugni jó... :D
2017. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sanyinak ***** válasza:

Ajánlj neki valami gyerekprogramok és javasold, menjenek el családostul.

Erre csak elárul valamit...

2017. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bunkónak semmiképp nem fogsz tűnni, nyomulósnak meg hát... :) Minden nő tudja, hogy ha férfi megszólítja, az nem barátkozni akar, tehát nyomulósnak ha nem is fogsz tűnni, de le fog neki esni, hogy mit szeretnél. Egyszerűen rákérdezel, hogy szabad vagy foglalt-e. És válaszol. Ha van valakije elnézést kérsz és távozol, ha nincs, akkor felajánlod neki, hogy ismerkedjetek. A válaszokból tudni fogod, hányadán álltok.
2017. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy a nő mennyi idős. Ahogy már írták lehet, hogy valakinek max dugni lennél jó, más meg szemberöhögne, hogy mit akarsz te tőle ilyen fiatalon.


Továbbá ha kapcsolatot akarsz egy gyermekes embertől vedd figyelembe, hogy nem te leszel neki az első, soha, mindig a gyereket fogja előtérbe helyezni. Plusz neked kell idomulni hozzájuk és el kell fogadnod a gyerekét.


Ja és még valami: a szimpátia és a vonzalom is elméletben van meg, azt sem tudod van e valakije, nagyon előre gondolkozol.

2017. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De hogy kéne finoman rákérdeznem hogy hány éves ? Egyébként az egyik Fornettinél dolgozom és meghívtam már egyszer 1 kávéra nem fogadtam el tőle pénzt. Mondtam hogy erre a vendégem vagy szóval tudja hogy mi az álláspontom :) Szeretném közelebbről is megismerni és nagyon vonzónak találom. A közelben dolgozik. Az egyik fogorvosi helyen asszisztens. Már akkor mikor meghívtam a kávéra megadta a fogorvos számát és elmagyarázta hogy hogy jutok el oda.
2017. máj. 18. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha régimódiak akarunk lenni, akkor nőtől soha nem illik megkérdezni a korát :) Igazából azt csak akkor fogod megtudni, ha közelebbről is megismered, és gátlások nélkül rá tudsz kérdezni. Egyébként mennyinek látod te? Most ha nagyon tetszik és ráadásul szóba is áll veled, főleg ha nincs senkije sem, akkor lényegtelen hány éves, gondolom ha 30 felett lenne bőven, akkor az látszódna is rajta. Lehet, hogy őt sem fogja érdekelni a korod és lehet, hogy tök királyak lesztek együtt, ha összejöttök. Itt annyi a lényeg, hogy azt tudd meg, hogy szabad-e, aztán ha az, és nem utasít el, akkor tuti bejössz neki te is. Ha csak "arra" kellesz neki, hát na bumm, amíg nem vagy szerelmes, addig kezeld te is lazán, ne gondolj bele többet. Én ha pasi lennék, és tudnám hogy szabad, tuti vinnék át neki egy kávét a melóhelyre :)
2017. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 4-es és 7-es válaszoló vagyok, a korát onnan tudhatod meg sacperkb-ra, ha megkérdezed mennyi idős a gyermeke. Abból kb le tudod szűrni megközelítőleg. Ha 12-13, akkor 30 felett van, ha 3-4-5-6 stb akkor huszonéves lehet, ha te is annyinak saccolod. De pl ha nekem gyerekem lenne, én nem venném zokon azt se, ha valaki megkérdezné mennyi idősen szültem, de ezt embere válogatja.
2017. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2017. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!