Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Foglalkozzak a csaj ügyével...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak a csaj ügyével most vagy a jövőben? Hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés

17F

Van a egy csaj,közös ismerős által találkoztam vele 1-2x. Normálisnak tűnt így rairtam. Jókat beszélgettünk pár napon keresztül amikor is egyre nagyobb időközönként válaszol. Most már órákat kell várnom arra hogy visszairjon néhány szót. Mikor ezt felhozom neki akkor felháborodik és tagad meg neki "dolga" volt azért nem írt,holott közben 30x fel le mászkált és tevékenykedett facebookon.

De mikor sikerult vele elkezdenem beszélni,visszakerdez hogy milyen napom volt,tök hosszan leirom,majd 1 nappal később se válaszol,meg se nézi közben 50x feljött facebookra meg kommentelgetett. Rairtam hogy kösz hogy visszair...erre csak megnézi és ennyi volt. És továbbra is fent van facen.

Pedig ő teljesen normális csajnak tűnt,nem akartam tőle semmit,csak szimplán szimpatikus volt.

Ezt hogy reagáljam le? Vagy foglalkozzak még az üggyel most vagy a jövőben? Mit csináljak ha véletlenül összefutok vele valahol?

Most ez qrvaszarul érint hogy én még a csajnak barátnak se vagyok alkalmas. Most az életem úgyis egy rakás szar.

Ismerkedtem egy másik csajjal,ő szóbaáll velem,viszont szarik rám.

Fontolgatom már hogy befogadok egy macskát és remete életet éljek távol minden álszent nőnemű lénytől.



2016. jún. 20. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én alapítok egy kolostort. Velem tartasz? xD Ahj ,hagyjad őket. Velem a barátaim is ezt csinálják. Regényeket írok ,aztán le se bagóznak...Ezért szoktam őket telefonon felhívni ,mert így nem kerülhetnek ki. Muhahah xD Elhiszem ,hogy rosszul esik. Ha nem,hát nem. Hagyd ,ne foglalkozz vele,amennyiben nem bagózik rád,mert egyre csak kellemetlenebb lesz a helyzet a törekvéseddel. Keress,és találsz! Nem kel feladnod! Ki tudja,mit hoz még az élet... :)
2016. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na,ezt jólmegaszondtam. Fogalmazás és szóismétlések a köbön ,de remélem ,érthető ,hogy mire célzok. :'P
2016. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell hogy mondjam, hogy 22 éves fejjel borzasztó szánalmas ez amit manapság a tinik művelnek... Miért nem lehet a valóságban élni az életeteket? Eszedbe jutott valaha, hogy esetleg elhívd valahová, hogy a való életben is beszélgessetek? Nem értem mit akarsz... egy barátnőt az interneten, akihez hozzá sem érsz?
2016. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ha összefutsz vele akkor egyszerűen vedd semmibe, hisz ő is ezt tette. Lehet hogy csak rossz csajokat ismertél meg akiknek nem jössz be. Ne add fel, biztos találsz olyat akinek tetszeni fogsz. Az ilyenekkel meg nem kell foglalkozni mert azzal csak magadnak ártasz.
2016. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd. Úgy ahogy van hagyd a fenébe. Ez annyira tipikus..dolga volt..én is kamuztam már ilyet amikor nem volt kedvem beszélgetni és kínos lett volna a szitu ha bevallom. De ilyet azért nem tudnék megtenni, kivétel ha nyomós okom van rá. Szerintem van valakije, pontosabban ismerkedik valaki mással. Gondolom nagyobb gengszter, jobban áll a haja vagy szemre nagyobb a bicepsze. Ez egy vicc, remélem érzed. Nem való neked ilyen lány, én sem bírnám. Engedd el szerintem

17/F

2016. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem észlelhető hogy 2 csajrol van szó a leírásban.
2016. jún. 20. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőre igaz. Sőt, ha három lenne, mindháromra igaz lenne. Felesleges olyannal foglalkozni aki lesz.r.
2016. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!