Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szomszéd feljelentett? Nav?...

Szomszéd feljelentett? Nav? Kőműves vagyok!

Figyelt kérdés

Mellettem lévő szomszéd feljelentett mert olyan embernél dolgoztam akit ő nem bír. Maszek munka volt elég sok minden volt benne. Aláfalazás, hőszigetelés stb. Mire számíthatok?

Büntetés fogok kapni? vagy börtön? A pénz amit kaptam az egész munkáért úgy 800,000FT



2017. máj. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem adtál számlát. Ha jóban vagy azzal akinek csináltad akkor mindketten azt mondjátok, hogy szívességből csináltad neki, de ha ez nem megy, akkor elég húzós pénzbüntetésre számíthatsz.
2017. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szomszédel elbeszélgetek majd. Hogy jön ö ahoz hogy engem feljelent. Mivel tudnám neki ezt visszaadni?
2017. máj. 19. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Te mivel vagy jobb ha bosszútállsz?
2017. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem szép dolog. Most kapok egy fél milliós bírságot ugy megszívem. Ö munkanélküli otthon recskázik, azt mondta ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő akar megint feljelent majd.

Ne dolgozzak a ö ellenségének meg ilyenek. Nem 100-as ebbe biztos vagyok. Jelenlegi maszek munkahelyemről is képeket csinált hogy ott dolgozok.

2017. máj. 19. 18:12
 5/7 anonim válasza:
100%

1.

Igen, azt mondod h ajándékként csináltad, legfeljebb adsz neki egy 10-est, de meg mindig jobb, mint a büntetés. Vagy az is kérdés, hogy a szomszéd hogyan bizonyítja, hogy azt a munkát te csináltad? Ha kepet csinalt a 2. írásom lep életbe.


2.

Ahogy olvastam maszek Kőműves vagy, es azt mondod lefotózott a szomszéd ahol maszekban dolgoztál.

Hol dolgoztál es hol fotózott le? Másrészt az a kep kb kuka, vagy te jelented fel személyi jogok megsértéséért, ha azt a kepet mutogatja, vagy fenyegetőzik.


Tipikus rossz szomszed, aki csak a masikat akarja hatraltatni, felesleges vele foglaloznod amíg érdemi lépést nem fog tenni, persze ami jogos. Addig ne vedd fel a stílusát es ne akarj bosszút állni es hasonlók.


Maszek komuveskedes mellett dolgozol meg hivatalosan?

Társadalombiztosításod van?

2017. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tb-re gondolsz? Igen fizetve van.
2017. máj. 20. 09:53
 7/7 anonim válasza:

Van hivatalos munkahelyed? Bejelentve? Vagy csak maszekban komuveskedsz? Akármelyik is, írd le, hogy mióta van/folytatod melyiket. Mik állnak a tulajdonodban?


Csak, mert ha a nav kimegy hozzad, nem biztos, h a szomszed javaslatára, akkor utananezhet, hogy honnan vannak a tulajdonodban levő értékes dolgok, miközben lehet, hogy 5- eve nem volt bejelentett munkahelyed.

2017. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!