Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd feljelentett mert...

A szomszéd feljelentett mert szerinte szemetet tárolok az udvaromon. Van kint 3 rossz kanapé és fabútorokból származó anyag bepakolva. A jegyző kötelezhet "kényszerelszállításra"? Hasonló esete vkinek?

Figyelt kérdés
szomszéd vita

2017. márc. 30. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ja.
2017. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Én telibeverném, mint a 100as szöget a samukalapács.

Amúgy meg nem, mert nem szemét.

Itt vidéken mindenkinek van udvarában fajulladék, azt csinálsz vele amit akarsz, mert a többség ált egy ideig tárolja, majd összevágja és feltüzeli.

Max letakarod ponyvával, de ehhez amúgy semmi köze.

2017. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Sokszor elnézem a házak udvarait, nagyon ritka, amelyik rendben van tartva és jó ránézni. Még sokszor a kacsalábon forgó házaknak is hányadék az udvara, kertje. Egyszerűn nincs kultúránk arra, hogy rendben tartsuk a környezetünket.

Kérdező! Hasznosítod valamire ezeket, vagy csak úgy díszítik az udvart?

2017. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hasznosítanám ha hagynának.Egyébként tisztább az udvarom mint másnak.Telibeveri minden hétvégén másik kan,a szomszéd "nénit"a diplomás parasztot".Én is kitaláltam valamit 1 vödör vizeletet megtermelek hetente ki az udvar közepére hagy szagoljanak
2017. márc. 30. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom jogos e a feljelentés, és azt se a jegyző mt lép rá.

Oldják meg a lomszállítást mindenhol! Lehet körberöhögi a feljelentőt mihelyt kilépett a szobából..

bútorok miért lennének szeméthegyek? És ha valaki kint akar az udvarban pihenni? Kinek mi köze hozzá??

2017. ápr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Mivel nem láttam nem tudom miröl van szó, de ha feljelentett gondolom nem jókedvéböl tette. Bár ebben az országban már mindent el tudok képzelni... Ügyelj a környezetedre! Az udvar nem rossz kanapék tárolására való! Abból amit olvastam jogos a feljelentés.
2017. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hatos válaszírót kérdezném hogy ön valami jogászféle?vagy nem.Miből gondolja hogy jogos a feljelentés.Egyébként kijött a rendőr beengedtem"bejelentést kaptunk veszélyes hulladékot tárol".Miért veszélyes hulladék ez kérdeztem tőle.erre nem mondott semmit pakoljam be,jólvan gondoltam magamban,papírt még nem kaptam sehonnan,mire számítsak?
2017. ápr. 2. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Árulja már el valaki, hogy egy nyavajás kanapéban mi a veszélyes?

Ráugrik a cigánygyerek, azt pont akkor csap ki belőle a középső rugó, a puttó meg átrepül a kerítésen?

Azért a hülyeségnek is van határa.

2017. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Úgy lehet veszélyes, ha rothadásnak, bomlásnak indul, ami udvaron tárolt beltérre készült bútoroknál előfordulhat és a bútoron lévő kezelőanyagok, vegyszerek a talajba, talajvízbe kerülnek. A mai napig gyártanak olyan bútorokat, amik rákkeltő hatású anyagokat tartalmaznak, pl. az IKEA-ban is adtak el ilyenek egy időben. Illetve a bútorokat kinézhetik maguknak kártevők lakóhelynek, fészeknek és akkor mindenki szívhat az írtásukkal. Én egyetértek azzal, hogy lakott területen ne lehessen bármit kitenni, a mi szomszédunk is autószerelő(papír nélkül persze) és állandóan a koszt, az autógumikat meg a félig kizsigelet kocsikat nézegetjük. Hiába tartjuk mi rendben a kertet ha az övéké úgy néz ki, mint a szeméttelep.
2017. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!