Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegbetegként milyen esélyeim...

Idegbetegként milyen esélyeim lennének egy esetleges pszichiátriai kezelés alkalmával, hogy összebarátkozzak valakivel?

Figyelt kérdés
Erőteljesen paranoiás és kényszerbeteg vagyok, illetve autista vonásaim is vannak.
2017. máj. 20. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ott barátkozz.
2017. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen sokat feküdtem bent, de nem voltak barátaim, egy kivételes esettől eltekintve.
2017. máj. 20. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az esély bárhol megvan. Legszívesebben Találkozásokként aposztrofálnám az ilyeneket, így, nagy T-vel. Nem függ semmitől, honnan és mikor kerül elő valaki, akivel tényleg kölcsönösen zökkentitek ki egymást a korábbi önmagatok relatív hétköznapiságából. Aztán még egy valaki, még egy, és ki tudja, meddig... :)


Esélyekben nem nagyon lehet gondolkodni, hacsak élethosszon nem, de úgy meg kb biztosan jön-megy lehetséges barát, több is, mint elég, csak győzze az ember figyelni belül azt a megfoghatatlan valamit, ami a leggyermekibb tisztasággal igenli a másik embert úgy, ahogy van.

2017. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen kényszer betegséged van?
2017. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!