Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közveszélyes elmebeteg ismerős...

Közveszélyes elmebeteg ismerősön hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Régen szerény, vallásos volt, de egy ideje bekattant, Istennek hiszi magát, pl. (szinte) minden nőt sajátjának képzel, és egyfolytában (egész nap) azt írkálja ki, hogy kit, hogy fog megkínozni és megölni, ha nem őt szolgálják. Ha a családja segíteni próbál, azt hiszi, a gonoszok manipulálják őket is. Konkrét személyekről írkál -névvel-, és egyre durvábban tervezi a "leszámolást". Nem hiszem, hogy hagyni kéne, de nincs ötletem. Alig van ismerőse -érthető módon-, de nem értem, hogy nem küldték még valami kezelésre..

2013. máj. 18. 14:39
 1/7 anonim válasza:
csak ugy lehet rajta segiteni ha atadjak oket az orvosoknak. valoszinuleg ok majd bezarjak ezt az orultet de er annyit mert meg a vegen megprobalja megvalositani valamelyik tervet. minnel hamarabb cselekedni kell
2013. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvosi egítségért!! Sürgősen
2013. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nehezíti kissé a dolgot, hogy eredetileg külföldön élő (magyar) ismerősről van szó, onnét ismertem, és mióta hazaköltözött, szinte azóta kattant -és ezt már csak a szörnyű írásaiból lehetett megtudni. Vagyis nem olyan közeli az ismeretség, hogy pl. házhoz küldjek egy orvost -meg nem is ismerek muszájkabátot osztogató dolgozókat..:) Nem akarok hülyeségeket kérdezni, csak tényleg nem akarom figyelmen kívül hagyni, nehogy egyszer benne legyen a hírekben, h megkínzott valakit, csak mert fejébe vette, hogy ő valami szent rendcsináló..:S
2013. máj. 18. 20:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma kiírta, hogy vigyenek oda neki a címére (megadta) egymilliárd forintot, különben "kivégzi" ezt az országot. Rendőrt nem lehet odaküldeni, hogy nézzenek szét? Csomó fegyvere van (szokta fotózni), de szerintem más érdekességek is. Ki tudja, fogva tartott nők... (Ha fele igaz az írásoknak, már rossz.) Csomó hírben van olyan, hogy x dolog évekig rejtve maradt, mert senki nem járt utána..
2013. máj. 19. 12:16
 5/7 anonim válasza:
ha gondolod hogy valos a veszelyszolj a rendoroknek. ok tudni fogjak mi a teendo
2013. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik,csak idő kérdése,mikor árt valakinek,úgyhogy szólok mielőbb. Eddig gondolni se mertem rá,hogy egyáltalán meghallgatnának/érdekelné őket.
2013. máj. 24. 21:29
 7/7 anonim válasza:
van egy rossz hírem ismerek egy elmebeteg közveszélyes őrültet,aki már baltával is támadt,de senkinek nem lett baja,azóta a baltát már elvette tőle a testvére,most meg téglái vannak,szóval,komoly a dolog,kihívtuk a rendőröket rá,már többször is,de be se vitték,semmit nem tettek tegnap ismét rendőrt kellett hívni,mert verekedés is volt,bár az illető súlyos alkoholista,a rendőrök annyit tettek h kihívták a mentőket és bilincsbe verve elvitették,mert ellenállt,de ma meg kapom a hírt h hazaengedték,taxival hazajött,hát hol itt a rendőri intézkedés? szolgálunk és védünk?? de mikor,amikor már vér folyik vagy meghal valaki? na én mit tegyek?? ez az ember tényleg közveszélyes,minden nap fesztiválozik,és a rendőrők nem tesznek illetve nem tudnak tenni semmit. pedig zártosztályon a helye! :(
2013. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!