Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Üdv! Tippmixen amikor befejező...

Frusa kérdése:

Üdv! Tippmixen amikor befejeződik az összes meccsem és mind eltaláltam, onnantól számítva hány órának kell eltelnie ( például 15 órakor lefújják az összeset ) ahhoz, hogy felvehessem a nyereményt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha másnap mész, az már jó.
2017. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt tudom , a legkorábbi kifizetést nem tudom :)
2017. máj. 21. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsejáték oldalán nézd meg... a lottóknál ki van irva, a mixnél nem tudom.
2017. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1 hónapod van arra,hogy átvedd a nyereményt
2017. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én vagyok a 4. azt kihagytam hogy miután befejeződött a meccs bármikor felveheted a nyereményt
2017. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2017. máj. 21. 12:02
 7/7 anonim válasza:

Kedves Frusa! Fogadási események kimenetelét (eredményét) minden esetben először a Sportradar AG-től, az MTI Magyar Távirati Iroda Nonprofit Zártkörűen működő Rt-től, és a Reuters Limitedtől (az un. elsőleges eredmény forrásokból) szerezzük be.

A Szerencsejáték Zrt. a fogadási esemény kimenetelét véglegesnek tekinti, ha azt a megnevezett három szervezet közül kettő azonos kimenetellel jelentette meg. Ezt követően történhetnek a nyeremény-kifizetések. Üdvözlettel, a Szerencsejáték Zrt. csapata

2017. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!