Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok. Van egy...

20 éves vagyok. Van egy gyerekem. A szuleim elhagytak abba kellett hagynom a sulit és 50fokos melegben dolgozom és már nem birom. Mit tegyek? Mibe vágjak bele?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Fiú vagy vagy lány? Hány éves a gyereked most? Hol a másik szülője? Ő hány éves, dolgozik? Mit dolgozol 50 fokos melegben? A sulit mikor hagytad abba, meddig jutottál el? Kivel laksz?
2017. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha nyelvet tudsz irany az informatika, helpdesk.... Semmit nem kell csinalnod csak felemelned a kagylot es megkerdezni, hogy jonapot on xy aztan beirod az adatokat a gepbe, vagy teged hivnak es megmondod a megoldast semmi elokepzettseg nem kell mert betanitanak es akkor is fizetnek. A sulit pedig vegezd el esti tagozaton. Vagy pizzafutar vagy rakodo segito majd suli utan a logisztikai szakirany ahol egybol hivatkozhatsz hogy te mar dolgoztal logisztikaban(igaz csak pakoltal de ezt elfelejted mondani) es tobb esellyel vasznek fel. Vagy fogd a gyereket es menjetek ki kulfoldre. Nem tom hogy a csajod veled van vagy egyedul vagy e de kulfoldon beadhatod ovodaba bolcsibe stb es mint kikozvetitett munkas kezdhetsz dolgozni. Probalj minnel gyorsabban felmaszni a rangletran es a fizikai munkat keruld. Ezer allas van ami felig fizika felig szellemi cagy ha fizikait akarsz akkor pl ott van a mosogatoi allas ettermekben ott ellesel dolgokat es egyeves szakacssulit elvegzed aztan irany egy hotelba ahol megszeded magadat. Ha nem vegezted el a sulit mar most be is iratkozhatsz egy szakacs suliba mondvan csak atjelentkezel stb ott legalabb ha nem is lesz melod, vihetsz haza kajat. Plusz olcsobban kapsz mindent mert diak vagy es rengetek kedvezmenyt igenyelhetsz a gyerek miatt, ott vannak a segelyek plusz a plusz pontok a magasabb sulikba ahol tovabb tanulhatsz es felmaszhatsz. Tudom milyen ez mert pont az egyik legjobb haverom 20 eves es ugyanebben a szituacioban van. O mondjuk sikeresen leerettsegizett es a csaj is mellette van, de a lenyeg hogy van remeny. Sok sikert es minsig gondolkozz elore, mivel mindig van egy ujabb megoldas.
2017. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, a neve alapján fiú... de hol a gyerek anyja?
2017. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok. És egyutt vagyok az anyukájával.. a kislány 1éves
2017. máj. 23. 19:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Kemencék mellett dolgozom. Ez a helpdesk.. ez érdekelne hol lehet jelentkezni? Illetve mennyit keresnek? Vagy jobb lenne saját válalkozás?
2017. máj. 23. 19:34
 6/13 anonim válasza:

ne haragudj meg érte, de ha nulla háttérrel 20 évesen már gyereket csináltál, akkor ne kezdj vállalkozásba mert oda olyan képességek kellenek, ami benned nincs meg (pl: előrelátás, tervezés).. én 23 évesen vállalkozom, de az biztos, hogy addig nem vállalok be egy gyereket, amíg nem keresek 2x vagy 3x annyit mint az átlag kereset.. - plussz ha a fenti kérdésre másoktól várod a választ, hogy mit csinálj, akkor meg aztán biztos, hogy nem vagy vállalkozónak való..


( ne sértődj meg, tényleg nem bántásból írtam )

2017. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha van annyi pénzrm hogy eltudjak kezdeni valamit? Akkorse probáljak bele semmibe? Akkor fogadjam el ezt a helyzetet, és törödjek bele vagy mi? A gyerek véletlen jött. De már megvan és imádom. Azért kérdeztem hogy mibe kellene belevágnom mert itt a környéken az egyéni válalkozok sajnos mind megbuknak/megbuktak.
2017. máj. 24. 12:19
 8/13 A kérdező kommentje:
Amugy meg a fizetésem meghaladja a 200ezer forintos fizetést. Csak tudod az egész életem a munkahelyen töltöm és nekem nem éri meg.. valami olyat akarok kitalálni hogy legalabb többnxite hétvégén otthon legyek
2017. máj. 24. 12:28
 9/13 anonim válasza:

6. vagyok - igen sajnos a vállalkozás ma ilyen. általában piszkosul kemény magyarországon, és szó szerint túl kell élni benne (versenytársakkal, szabályozásokkal, piaccal szemben). sajnos sokszor a tehetséges, hozzáértő emberek kibuknak belőle, mert nincs elég kitartásuk végig menni előre :/


Szerintem ha van tőkéd, akkor inkább fektesd olyasvalamibe, amit szívesen csinálnál. Hirtelen azt mondanám diplomázz le estin, és utána kényelmesebb munkád lehetne. De számos okj-s képzés is van, keress olyat amit szívesen csinálnál.

2017. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6-odiknak! Esti tagozaton le lehet tenni a 11-12osztályt?
2017. máj. 25. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!