Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jön mindig oda hozzám a...

Miért jön mindig oda hozzám a buszon?

Figyelt kérdés
Van egy srác az évfolyamunkról akivel együtt szoktunk hazamenni. Ezelőtt egy szot se váltottunk de októberben odajött hozzám és azóta dumálunk pár szót. Csak sajnos ő nagyon csendes :( így néha már azt sem tudom mit mondjak neki. Amikor leszálltunk a buszról akkor is mindig megvárt kivéve egyszer amikor úgy láttam hogy rossz a hangulata. Meg a haverjai előtt nem köszön... Nem értem ezt a srácot :((

2017. máj. 24. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú/lány vagy?

Ha lány, akkor meg akar tömni.

2017. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hány évesek vagytok?

Lehet tetszel neki, azért szokott hozzád oda menni, barátai előtt meg lehet azért nem köszön, hogy ne tudják meg,hogy bejössz neki

Amikor oda ment hozzád először mit mondott?

2017. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom már rég volt de am 14/L vagyok
2017. máj. 24. 17:18
 4/5 anonim válasza:
Próbálj burkoltan rákérdezni, hogy tetszel e neki
2017. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld elérni hogy ne feszengjen. Akkor majd megtudod mit szeretne (ami mondjuk eléggé nyilvánvaló)
2017. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!