Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az előny vagy...

Szerintetek az előny vagy hátrány hogy egy 10-est simán letagadhatok a koromból?

Figyelt kérdés
Ha nem mondom meg hány éves vagyok, ilyen tininek néznek. 26 éves nő vagyok, de általában 16-nak néznek. Megyek valami hivatalos ügyet intézni, azt mondják rám "kislány".
2017. máj. 24. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem előny is meg hátrány is. Később biztos előny lesz, ha mondjuk 50 évesen 40-nek néznek, most szerintem nem kifejezetten előny. 26 évesen is fiatal vagy még. Én nem annyira örülnék, ha gyereknek néznének, de kinek mi.
2017. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 16 éves és egy 26 éves nő is bejön, szóval... :D
2017. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 16 évest se feltétlenül kéne kislánynak nézni, szóval talán még fiatalabbnak néznek, ami kicsit hátrányos lehet
2017. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26 évesen még nem feltétlenül előnyös ha kiskorúnak néznek, de ha 10-15 év múlva is le tudsz tagadni 10 évet akkor már nem rossz.
2017. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig igyekszem magam sminkkel idősebbnek feltüntetni magam, de mégis olyan fiatalnak néznek így is.
2017. máj. 24. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Előny-párkeresésnél, hátrány-munkapiacon (hajad rakd hátra + egyéb komolyítókat vess be interjún!)
2017. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!