Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol?

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem igazan haszanalom az instagramot, de a napokban szetneztem rajta. Nem kivanom megnevezni azt a holgyet akinel lattam egy a fajta montazst, es nem is ellene iranyul a felduhodesem, de ugy gondolom jogosan akadtam ki.

Szoval, nem akarok a maganeletem reszleteibe belefojni, de rakban ketto evvel ezelott elhunyt edesapam.

Nyilvan most nem fogjatok majd erteni az osszefuggest a ket dolog kozott.

En ugy gondolom, hogy aki valtoztatni akar a testen, es fogyni akar, az ugyis eleg elszant ehhez a lepeshez. Na a napokban egy no felrakott az instagramra egy kepet, ahol az egyik kepen a 3 evvel ezelotti kulsejet hasonlitja a mostanihoz. Nem tagadom, tenyleg fantasztikus valtozas, es akik le akarnak fogyni, tenyleg pelda lehet elottuk. Na de, beleolvastam a kommentekbe... es kar volt. En nem feltekeny vagyok, nincs mire, jol erzem.magam a boromben... de attol, mert lefogyott, miert kell olyan jelzovel illetni hogy mindennapi hos? Kicsit szerintem ezen a "dicsereten" ellehetne gondolkodni.... miert nem azok elott tisztelgunk igy, aki mondjuk napi szinten eleteket ment, vagy tuzolto?

Engem pusztan csak ez irrital, hogy az elet fontosabb reszleteire, meghatarozobb/kemenyebb dolgaira nem fektetunk annyi figyelmet mint egy fogyasra...

Nem tagadom, ismerem s magyar egeszsegugyet, sehol sincs a kulfoldi ellatasokhoz kepest de valljuk be, kivetelek mindig vannak... vannak az ordzagban kivalo orvosok, akiket tenyleg mindennapi hosoknek nevezhetunk.

Varom a mihamarabbi velemenyeket, kivancsi vagyok arra, hogy csak en gondolom-e igy.


2017. máj. 25. 14:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi problemakert, telefonrol irtam.
2017. máj. 25. 14:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor irkálj ide és itt ródd le tiszteleted, csinálhatod máris:


[link]


[link]


[link]

2017. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az a nő nem tehet arról, hogy meghalt az édesapád (gondolom nem lesz olyan fordulat, hogy ott volt ápolónő). Az én apám öngyilkos lett pár éve, én is dühös voltam egy ideig mindenkire, de egy tényleg vétlen emberről nem vélekedtem ismeretlenül így....Mi értelme?
2017. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Az instagram egy mű világ. Gyakorlatilag ott akkor leszel népszerű, ha minél többet mutatsz meg magadból. Teljesen áttverik az embereket a képeikkel ezek az 'instagram celebek'. Én a terhes kondiba járó anyukáktól kapok már agyfrászt, aki gyakorlatilag majdnem hogy terhesen! meztelenül pózol a képein, szüléskor műköröm, műszempilla, póthaj, 5 kiló smink rajta.. Aztán azzal villognak hogy szülés után micsoda bomba alakjuk van.. Utána meg előadják a tökéletes szülőt, mindennap vidám képek a babával, közben meg pár hónaposan már lepasszolja hogy tudjon menni kondizni meg pózolni a tengerparton.. Hallotam az egyik kondis kismama történetét akinek kockás hasa volt terhesen!! Nem tudott megszülni, alul felkellett vágni az egész alhasát és úgy kellett belőle kitépni a gyereket. Igen, valóban jó alakja volt szülés után, de milyen áron??? És tökéletesnek tüntetik fel az életüket, ezért rajonganak értük, főképpen a kislányok.
2017. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Latom nem ertjuk egymast... leirtam szerintem tul erhetoen is, hogy en nem a nore akadtam ki, hanem azon hogy olyan jelzokkel illetik meg, amik nem valosak azon kivul hogy peldat mutat annak akinek nincs eleg kapacitasa ahhoz hogy lefogyjon. Nem o tehet rola, en allitani se allitottam ilyet, nem tudom hpgy jutott eszedbe, pusztan az osszefugest kellene erteni... ennyi erovel, akkor en is posztolhatnam gozerovel a kepeket az embereknek, hogy en es a csaladom hosok vagyunk mert masfel ev alatt nem tett tonkre minket egy betegseg, utana meg egy halal eset aminek 2 eve. Szerintem a vilag pont ezert olyan amilyen... tobb figyelmet szentelnek az emberek olyan dolgokra amelyek majdnem mindennaposak, es keveset arra ami igazan fontos. Mert ugye fogyni mindenki kepes lenne, es barmikor neki allhatna cdak tul lustak vagyunk mi emberek.

Errol van szo, nem arrol hogy ki tehet apum halalarol meg ki nem.

2017. máj. 25. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából értem mit akarsz mondani kérdező de az édesapáddal történteket nem kellett volna ebbe bele szőnöd..
2017. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnalom ha nem ertitek mit is akarok ezzel mondani. Nem hasonlitom a ket dolgot ossze, csak az en szemszogrmbol mast jelent egy "hos" ennyi.
2017. máj. 25. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A mindennapi host azokra mondjak, akik a sajat eletukben, negvaltast, valtozast tudnak eszkozolni. Sztem kijar az ilyen embereknek a tisztelet, ezzel osztonozve a tobbi embert is arra, hogy valtoztassanak.


[link]

2017. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok


"ennyi erovel, akkor en is posztolhatnam gozerovel a kepeket az embereknek, hogy en es a csaladom hosok vagyunk mert masfel ev alatt nem tett tonkre minket egy betegseg,"


Pedig pontosan erről írtam (csak sarkosan fogalmaztam) és értem, mert bennem is ilyen düh munkált, hogy amiket átéltünk, azt senki le nem bagózta, miközben folyamatosan pitiánernek tűnő dolgokról panaszkodtak ismerősök, és hősként tekintettek magukra...

.

Amúgy sajnálom a tragédiátokat és nem kioktatni akartalak.

2017. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj,annyi hülye ember kommentel,annyi hülyeséget...

Az én példám: 3 éve vért izzadunk egy gyerekért,és még mindig nem jött össze. A Facebook-on találtam egy cikket,hogy kínkeservesen egy év után teherbe esett... és akkor volt ott már minden a kommentek között: Hős,harcos,igazi küzdő alkat...) repültek a szívecskék,stb... én meg nyeltem a dühömet...)

Ja! Terhesvitamin reklám: "Mert bármit megtennék érte"-Jah! 5 perc alatt megcsináltad,és azonnal kiírattad magad az irodai munkából,és már úgy beszélsz,mintha rajtad kívül mindenki buta lenne?

"A szép szem a géneken múlik"-(és mutatják a kék szemű nőt a kék szemű kisbabával)- Az enyém barna. Miért,mi nem tetszik???

2017. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!