Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a velemenyetek errol?

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok.

A nyaram nem telt olyan jol, mintahogy elterveztem volna.. alakuloban volt egy kapcsolatom, viszont a fiu nem vett komolyan, es inkabb lezartam ezt az egeszet jo par hete.

Szeretek uszni, es a hetvegen egyedul voltam itthon, igy kimentem a strandra. Van egy uszomester, akit mar regen eszre vettem higy felfigyelt ram, a nyaron tobbszor is talalkoztunk kint. Megszolitani igazabol en nem mertem, mert kapcsolatban van, viszont ennek ellenere nyilvan valo volt hogy flortol velem.

Szoval szombaton mikor kint voltam, odajott hozzam, es megkerdezte hogy van-e kedvem beszelgetni(?)

En nem mondtam nemet, a beszelgetes meg nem bun.

O egybol azzal inditott, hogy megfogta a kezemet. En szova tettem, hogy ezt nagyon nem lenne szabad, hisz baratnoje van.

Beszelgettunk sok mindenrol, majd a vege fele megkerdezte, hogy a szamat izgatonak talalom-e? En erre nem valaszoltam, majd o hozzatette, hogy o annak talalja..

Kesobb elkezdte a csuklomat simogatni, majd kijelentette hogy kivancsi a szam izere.

Kulsore egyebkent nem csunya, de mint tudjuk ez nem minden.

Mi a velemenyetek errol az egeszrol?



2016. aug. 22. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy csak szexet akar. Küldd el a fenébe, amíg nem késő.
2016. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Skalpvadász...
2016. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő hány éves? Hogy hívják?
2016. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rettenetesen nyomul.
2016. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Idegesítően nyomulós,rühellem az ilyet. Ha igazi férfi lenne akkor nem adna már az első "beszélgetés" alatt egyértelmű utalást arra, hogy (elnézést a kifejezésért) jól megb*szna. Egyébként meg szerinted hány másik szexi fürdőruhás csajjal csinálta ugyanezt? Ne is akard tudni...
2016. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
NE NE és NE hagyd békén és Ő is hagyjon Téged!
2016. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!