Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme felkösz...

Szerintetek mi értelme felköszönteni születésnapja alkalmából facebookon egy olyan embert aki már elhunyt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm nemrég hunyt el sajnos. Rengetegen írtak aznap az üzenőfalára hogy nyugodjon békében. Néhány nap múlva lett volna a születésnapja, és arra is írtak sokan hogy boldog születésnapot, és szomorú hangulatjelek.

Engem eléggé felzaklatott ez az egész. Szerintetek nem tiszteletlenség ez? :/


2017. máj. 25. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Fogd ezt fel úgy, hogy üzenet a túlvilágra.

Ismered a Gyertyaláng hu oldalt, vagy az Akikért a gyertyák égnek oldalt ?

2017. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, hogy tiszteletlenségnek hívnám-e. Minden esetre engem is nagyon zavar. Egy jó barátomnak februárban jelezte a születésnapját a fészbuk, novemberben temettük...Rengetegen felköszöntötték (volt aki mosolygós fejjel /wtf?/. Akinek több ezer ismerőse van ott nem is biztos, hogy aki felköszönti az tudja-e hogy már nem él. Nekem ez az egy értelmes magyarázatom van. Mégis ki köszönt fel egy elhunytat fészbukon?! Már a részvétnyílvánításra is kiakadok, de szülapra meg végképp.


Az e-mailra küldött értesítőt a mai napig nem tudom kitörölni. Amikor reggel jelezte a telefonom a szülinapját akkor csak szimplán végigbőgtem a napot.

2017. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
* FB_on nem emlékeznék, de az aki már nincs közöttünk miért van fent egy közösségi oldalon, miért nem törlik az adatlapját ?
2017. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak az emberi lélek irracionalitását mutatja.
2017. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Át kellene változtatnia facebook oldalát emlék oldallá, ahogyan én is tettem a páromét.
2017. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1: Igen ismerem azt az oldalt.


Nekem elég rossz volt ez látni. Látom akkor másnak is ez a véleménye.

Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 25. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Hat ez eleg undorito
2017. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!