Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél 80 millió...

Mihez kezdenél 80 millió forinttal?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 11:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%
3 lakást vennék, egyet magamnak, kettőt kiadásra, magamnak még egy garázst meg egy középkategóriás autót aztán nagyjából el is költöttem, egy-két pár millió esetleg marad költőpénznek.
2017. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
#9 és miből fogod tankolni, szervizelni?
2017. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Vennék egy lakást, eltennék annyit, amennyiből kifizetem az egyetemet és megélek ameddig tanulok. Befizetném a szüleimet egy nyaralásra, szereznék jogsit. A maradékot odaadnám azoknak, akiknek nagyobb szükségük van rá, mint nekem.
2017. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
egy darabig biztos csak nézegetném a számlámon.. hisz ez az összeg jelenleg kb 53 évi munkám összege lenne..
2017. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%

Vagy a mercedes, vagy elmennék egy Apple boltba és akkor 10 notebook, 10 Iphone különböző színekben, ipad-ek.


Ennyi jut eszembe, én nem vagyok az az utazagtós típus, sosem értettem azokat akik több millióért nyaralnak, teljesen felesleges.

2017. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

Csinalnek valami kis vallalkozast anyukamnak, ahol vegre megbecsulnek. Jelenleg a testverevel dolgozik egy vallalkozasban, de irgalmatlanul kihasznaljak, o meg hagyja, erre lett nevelve, a noverednek segiteni kell... ja csak a novere mar milliomos, anyam meg, ahh hagyjuk is. Na szoval, anyamat rendberaknam anyagilag, hogy normalisan meg tudjon elni.

Nem vennek fel diakhitelt, ki tudnam fizetni a tandijam. Vennek egy kis lakast, igy nem kene alberletet fizetni, es kesobb ki tudnam adni, ha elkoltozok.

Jogsi

Auto

Nyelvvizsga

Meg 1-2 nyaralas is beleferne szerintem :) egy a Balatonnal meg egy kulfoldi

A maradekot felre tennem, ha maradna.

2017. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Vennék egy házat,egy normális számítógépet,egy kutyát, elvégeznék pár tanfolyamot.
2017. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17es vagyok,ja és adományoznék állatmenhelyeknek is soksok pénzt.
2017. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%
30 milliót megtartanék, többit jótékony célokra fordítanám.
2017. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Valahol durva belegondolni, hogy a munkában felettem állóknak ettől sokkal drágább ingatlanjai vannak...Meg abba is, hogy ez 19 évi fizetésem, amiből lejön az "életem" költsége, albérlet, kaja, akkor olyan 35-40 évi megtakarításom.
2017. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!