Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írnátok gyerekkori (vagy...

Írnátok gyerekkori (vagy későbbi), aranyköpéseket? / vicces történeteket?

Figyelt kérdés

nevetni akarok:D


Én is írok.


Apa mindig mondta mikor kicsik voltunk "vonuljatok aludni hosszú tömött sorban

én milyen az a hosszú tömött sor?kitömtek minket mint a plüssállatainkat?:D


9 éves voltam, amikor megkereszteltek.

És utána megkérdeztem a papot, Matyi bácsi maga miben alszik? Hálóingben, vagy pizsomában? :D


2017. máj. 27. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
viccesviccek.hu
2017. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerem..... De azt már olvastam:)
2017. máj. 27. 19:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Én saját, veletek megtörténtet szerettem volna:)
2017. máj. 27. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vicces de anyám mindig előszeretettel hozza fel azt az elméletemet amit kb 4-5 évesen lőttem be a mamámról aki nagyothalló volt:

"Szerintem azért süket a mama mert öreg a füle" Sose értettem ezen miért nevetnek mindig...

Vagy mikor szintén kicsi voltam és mentünk bevásárolni és elkezdtem panaszkodni a Auchan parkolónál hogy "de hülyén csinálták meg ezt az utat" (ugye a sok körforgalom miatt)

2017. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Oviban Pistike volt a legjobb haverom. Pistike már nagyon rég nem jött oviba. Megkérdeztem az óvónők,hogy miért,Ő ezt mondta: Pistike anyukája várja a kisbabát,és otthon van,ezért Pistike is otthon maradt vele.

Én meg a kis gyerek fejemmel elképzeltem,hogy Pistike anyukája otthon ül a konyhaasztalnál,a kezére támasztja a fejét,és idegesen nézelődik ki az ablakon az utca felé,mert hát "várja a kisbabát" 😄.

Egyszer összefutottunk Pistikéékkel a boltban,és azon csodálkoztam, hogy most akkor Pistike anyukája nem várja a kisbabát??? 😄😄😄

2017. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De édesek:D Köszönöm a válaszokat,ment a zöld:)
2017. máj. 27. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer voltunk Szlovákiában nyaralni, apukám beszéli a csehet, de nem a szlovákot. Étteremben kérdezték, hogy mit iszunk, na apukám próbált beszélni, elvileg hat darab limonádét kértünk (2 felnőtt, 4 gyerek voltunk) majd kijönk a pincér az italokkal és lerak elénk 6 pohár ... sört.


Meg volt egyszer, hogy matekórán nem jutott eszembe a negatív szó, Én nem tudok könnyen felelni. És elkezdtem hebegni majd kinyögtem, hogy pozitívatlan.


Egyszer otthon angolt tanultam (tehát az angol körül forgott az agyam) és egy kérdésre azt válaszoltam apukámnak, hogy "maybe", erre apám: "Nem érdekelnek a májusi méhecskék!"

2017. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy vendégség, családfő mondja:jó étvágyat kívánok, öcsém körülnéz,nem lát senki újonnan érkezőt, mert csak azt értette kívánok,és köszönt hangosan: csókolom.


mikor már tudtam,hogy nem a gólya hozza a gyereket, egy ismerős házaspár bejelentette,hogy kisbabájuk lesz,fel voltam háborodva,miért nem szóltak korábban,amikor 'az' történt.

2017. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsémnek mondtuk, hogy toll a füledbe, erre ő ijedten a füléhez kap és megkérdezi: hol?


Unokatesóm gyerekkoraban le lett szidva, megkérdezi az anyukája: normális vagy? Erre az unokatesóm dühösen: én nem vagyok normális, te vagy normális!


Unokaöcsémmel sétáltunk, tavasz volt rügyeztek a fák, azt mondja nekem: tavasszal nyílik a bimbód.

2017. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5 éves kisfiam: Apa, te miért anyát vetted feleségül? Nem volt más? :D

Aztán kérdezi: vagy volt más, csak nem tetszett neked?

Egy jó ideje pedig ezt mondogatja: nekem sosem lesz feleségem, mert örökre veletek akarok maradni ♡

Utóbbit fel is vettem videóra, majd poénos lesz az esküvőjén :D

2019. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!