Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek vicces Vagvögyi...

Szerintetek vicces Vagvögyi Noemi?

Figyelt kérdés
Én amúgy nem követek semmi ilyen oldalt a facebook-on, de szerintem ez az oldal elég jó. Szerintetek is vicces?

2017. máj. 1. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte mosolyogtam rajta, ötletes volt kifigurázni ezeket a tipikus csöcskirakós, buta, facebookceleb lányokat, de már nem nagyon tud újat mutatni.
2017. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.. nem tud újat mutatni,unalmas.
2017. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az összes sztereotípiás létező poént lelőtte. Nem tud újat mutatni.
2017. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt se felejtsétek leírni hogy nem tud újat mutatni.
2017. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem tud újat mutatni. :DDDD
2017. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem is kell mindig újat mutatnia. Nekem már a szándékosan borzalmas helyesírása is vicces, bírom ahogy a kommentelők is úgy írnak.

De lehet nekem van nagyon rossz humorom.

2017. máj. 1. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött, de ahogy többen írták (és én sem akarom elfelejteni): Nem tud újat mutatni. Tipikus esete annak, amikor valaki csinál valami jót, de láthatóan belefárad. Nála is ez történt. Néhány képénél már kevésbé gondolja át a szöveget is és ötlettelen. Dancsónál is volt ilyen időszak, reméljük ő is újult erőre kap majd.
2017. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Kerdesedismijen
2017. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra egyáltalán nem vicces, egyszerűen irritálnak a helyesírási hibák. TUDOM, hogy szándékosan ilyen, de akkor is. Rossz végigolvasni egy-egy mondatot.
2017. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!