Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha még 30 óra után se...

Gáz ha még 30 óra után se vezetek magabiztosan?

Figyelt kérdés

Anyám, apám és nagyszüleim is mind simán letették annak idején a jogsit 30 óra alatt. Én meg itt szívok 19 éves fiú létemre. És nem vagyok rossz, de egy-egy hiba belecsúszik és alapvetően az oktató szerint nem látszik rajtam hogy magabiztosan tudnám. Nem félek már vezetni, nem történnek már olyan bakik amik balesetet okoznának, de kis apró hibák még becsúsznak.

Meg nagyszüleim pénzelik a jogsit, és nem akarok nekik e gondot okozni az extra órákkal.

Szerintetek nagyon gáz?


2017. máj. 27. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Gyakorlás kérdése az egész. Van akinek több idő kell. Én 50 óra után vizsgáztam először amikoris megbuktam, majd ezt követte még 10 óra, így 60 óra vezetéssel tudtam megcsinálni a jogsit..
2017. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2017. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 órát megyek egy alkalommal, az úgy 9000Ft.

Szerintem megkérem az oktatót hogy engedjen rögtön vizsgázni, hiszen a forgalmi vizsga 11 ezer. Aztán ha sikerül akkor sikerül, ha nem akkor pedig 2 ezerrel drágábban volt vezetés órám élesben.

Szerintetek?

2017. máj. 27. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed... Én magabiztos voltam, aztán mégis meghúztak elsőre. Utána meg a magabiztosságom is elvesztettem, így másodszorra is meghúztak. Nekem negyedszerre lett meg, apámnak ötödszörre, anyám meg a PÁV-on ment át. :)
2017. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. 30 óra a kötelező ugye. Nekem azt mondta az oktató hogy ritka aki 30 óra után sikeres vizsgát tesz. Az vagy vezetett előtte, tehát nem volt teljesen kezdő, vagy van érzéke a dologhoz és könnyen megy neki.

Nem szégyen aki több órát vesz. Hasonlóan a többi kommentelőhöz, én is jóval több órát mentem mint 30 mikor az első vizsgámra engedett az oktató. Egyébként harmadszorra sikerült. Másodszor nem adtam elsőbbséget egy kocsinak azon ment el a dolog..

Ha úgy érzed hogy még rád fér a gyakorlás akkor vegyél néhány órát!

Mindig azt mondta az oktatóm hogy szerintem hány embert fog érdekelni hogy hanyadszorra lett meg a vizsgám, vagy hány órát vettem, mert bizony senki nem fogja megkérdezni :)

Most egy éve van jogsim, és nagyon szeretek vezetni. :) kitartás Neked!

22N

2017. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 vizsga, számát sem tudom hány óra, utána páv, utána 6.-ra meglett, a kezdéstől kb 2 évre.

Azóta megvan a B+E, most megyek C+E-re


Sokan irigylik olyan haladósan, magabiztosan vezetek

(ne értsd félre csak biztatásként írtam nem hencegni)

2017. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne érezd gáznak. Tudom miről beszélsz, nálunk is ilyen a család, szüleimnek is, bátyáimnak is alap órával, elsőre meglett, én meg 50 óra után megbuktam az első vizsgán. Ezek után vezettem még 4 órát, meg a vizsga napján a vizsga előtt egyet, végül pedig az 56. órán, másodszorra sikeres lett a vizsga. Hozzátenném, hogy nálam a vizsgabiztos kedvességén múlt a dolog, mert én nagyon stresszes vagyok az ilyen helyzetekben és szörnyen izgulok. Mióta levizsgáztam, azóta sokkal magabiztosabban vezetek. Nagyon ritka akinek alap órák után elsőre meglesz, szóval ne keseredj el! Azt javasolnám, hogy vizsga előtt tudatosítsd magadban, hogy te most át fogsz menni és sikerülni fog! Még véletlenül se gondolj az ellenkezőjére! Sajnos én így jártam az első vizsgakor, elhitettem magammal, hogy nekem ez nem megy és úgy is lett! Súlyos vétek!:D Sok sikert!
2017. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!