Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire véljem mindezt? Rosszindu...

Mire véljem mindezt? Rosszindulatúság?

Figyelt kérdés

Sétáltam az utcán, és jött velem szemben egy fiatalokból álló banda, akik nagyjából tíz méterrel tőlem szándékosan erőltetett köhögésbe, krákogásba, "fuldoklásos hörgésbe" kezdtek, és feltűnően figyelték az esetleges reakcióimat. Közben még mondogatták is, hogy "letüdőztem", de ugyanakkor vigyorogtak. Ahogyan elhaladtam előttük, végig ezt csinálták, majd a hátam mögött is folytatták tevékenységüket.

Nem dohányzom, és nem köhögtem akkoriban. Semmilyen furcsa dolgot nem műveltem.

Mintha régebben is előfordult volna ugyanez.


2017. máj. 28. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2017. máj. 28. 22:10
 2/7 A kérdező kommentje:

A testtartásom eléggé hivatalos, merev (pszichés okok miatt)...

Esetleg, ezt tarthatták "viccesnek"?

2017. máj. 28. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán üldözési mániában szenvedsz, és az csak egy csapat fiatal volt, akik épp egymás közt beszélgettek valamit.
2017. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, ez konkrétan nem üldözési mánia, még ha egyébként valóban szenvedek abban a betegségben is.


Feltűnő volt, ahogy figyelték a reakcióimat, ráadásul akkor kezdték el, amikor viszonylagosan megközelítettem őket. Más nem tartózkodott a látóterükön belül.


"Beszélgettek" ?!

Minden volt az, csak nem társalgás.

Feltűnősködő hőzöngésnek inkább nevezném.


Te vagy az, aki gyanúsan mellettük áll.

2017. máj. 29. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozol ezzel? Tapló csürhe, nincs jobb dolguk.

Maskor is előfordult? És? Sok a bunkó.

2017. jún. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem.

Gyanúsan mellettük állok? Mellettük állok? GYANÚSAN?!


Komolyan, gondold át egy kicsit újra ezt a szituációt. Fogalmam sincs ki vagy, fogalmam sincs hol laksz, azt sem tudom, hogy a fiatalok kik voltak, ráadásul én magam már nem vagyok kamasz. Egy teljesen anonim oldalon beszélünk, és ezek mellett te engem GYANÚSAN melléjük állítasz.


Kérdező. Nem bántani akarlak, de komolyan keress fel egy pszichológust, mert ez már kóros.

2017. jún. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

06:15

A válaszom nagy részét észre sem veszed, csak az utolsó, rövid mondatommal foglalkozol. Sértésnek gondolod, holott nem annak szántam... Ezek után méltassalak bármilyen kommentárral is? Nem érné meg.

Komolyan azt hiszed, hogy a csoport tagjának gondoltalak? Nem látod be, hogy a "gyanús" kifejezés túlreagálás volt a részemről, egy semmiség?

2017. jún. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!