Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te hasznosnak tartanád ha a...

Te hasznosnak tartanád ha a kérdéseket is lehetne pontozni? Nem csak a válaszokat.

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Hasznosságot nem látok benne, de néha szívesen pontoznám, az tény :)
2017. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Az egész pontozás is egy hülyeség....

Már alapból az zsigerből 0 %-ot kap, aki egy hisztiben nem a kerdező oldalára ál...

Semmi értelme...

2017. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Az egész pontozásnak marhára semmi értelme, mert van aki csak azért jön fel ide a piros kezet nyomkodni, mert aznap leugatta a fejét a főnöke, és valahogy le kell vezetnie a stresszt.
2017. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Pont erre gondoltam a multkor nem a kerdest hanem a kerdezo valaszait mivel o irta a legnagyobb baromsagokat valaszban
2017. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Hasznosnak tartanám, ha le lehetne törölni a saját kérdéseinket/válaszainkat.
2017. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Pont erről van szó.... valaki itt is lelkiismeretessen nyomkodja a pirosat.... de igazából mire?
2017. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

#6:


Én arra lennék kiváncsi, hogy ki szokta a kéket. De őszintén. :D

2017. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Én nyomtam már kéket is. Ma is.

És igen, szerintem is jó lenne lepontozni néhány kérdezőt is.

2017. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

az egész pontozásnak semmi értelme nincs..sokan csak arra játszanak hogy mindenkinek a pirost nyomkodják..

Ráadásul sok olyan kérdés van amire nem reális hogy valakit fel vagy le pontozzunk. pl: ha valaki megkérdezi: mi a kedvenc ételetek? akkor ennél nincs értelme pontozni,de mégis megteszik és szinte mindenkit lepontoznak

2017. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem igazán látom értelmét, mert az sem véletlen, hogy a kérdésedet nem tudod törölni. Lehet az adott pillanatban nem, de később esetleg valakinek hasznára válhat egy kérdés, erről szól az oldal. Ez nem beszélgetős, csetelős oldal, hanem kérdezős oldal, ami arra szolgál, hogy információkat tudjunk meg. Úgy kell a kérdést feltenni, hogy utána ne bánd meg, ilyen egyszerű. Sőt, én a válaszolók pontozását sem tartom túl logikusnak, mert nagyon sokszor csak a másik feje után mennek, amolyan birka szellemben. Azt pontozzák le, aki kicsit eltér a többitől, holott lehet épp neki van igaza. Én ezért sokszor el sem olvasom a válaszokat, nem is értékelem, azt írom le amit érzek vagy gondolok. Ez az oldal arra való, hogy amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted, és valljuk be, mindenkinek vannak néha buta gondolatai. Kár lenne ezt is értékelni. Mielőtt bárki értékelné, gondoljon magába, mennyi buta kérdés jár a fejében.
2017. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!