Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ami fűt, hajt tovább?

Mi az ami fűt, hajt tovább?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, úgy érzem kiégtem.

Van egy vállalkozásom, sokat dolgozom, sokat keresek.

Ezt nem költöm el, és úgy érzem kifogytam az energiából .. úgy érzem nem akarom tovább csinálni.


Mit csináljak?


2017. máj. 29. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne csináld tovább!
2017. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kiégés.Hagyd abba, amit most csinálsz, és találj ki valami mást!Valósítsd meg egy régi álmodat, akkor is, ha másnak nem tetszik!Tedd azt, ami örömet okoz!Tanulj meg búvárkodni, rajzolni! Építs motort, bútort, madáretetőt!Azt csak te tudod, hogy mi érdekel. Mivel még pénzed is van, könnyebben megteheted, mint az átlag. Kezdetnek nézd meg a Bakancslista c. filmet!
2017. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod, szervezd ki azokat a feladatokat, amelyekre tudsz megbízható embert, és te kevesebbet vállalj, vagy csak azt, amit szeretsz belőle.


Ha megteheted, tedd meg! A kiégés rossz, én is keresztülmentem rajta. Ráadásul az egész vállalkozásodat veszélyezteti, mert egyszercsak annyira eleged lesz belőle, hogy minden mindegy alapon hagyod összeomlani, miközben te magad is összeomlasz.


Dolgozz kevesebbet, vegyél ki kevesebb pénzt, csináld okosan - lakjon jól a kecske, de maradjon meg a káposzta is!

2017. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem millió tervem van, a céljaim fűtenek.

Semmi nem érdekel, ami feltölt energiával?

Én nagyon szeretek motorozni, bejártam már egész Európát, szeretek fotózni, és órákat tudok tölteni a fotók szerkesztésével, horgászni is szoktam, kerékpározás is az egyik kedvenc időtöltésem, sokszor céltalanul letekerek 40-50 km-t.

Mitől vagy így beszűkülve? Utazz, menj el egy hétre Dubajba egy jó csajjal. Én ennyi idősen hetente 2-3 csajt szedtem fel. A nők nagyon tudnak energetizálni. :D

2017. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor költsd el!


Én elku**áznám a helyedben a 90%át.. már ha lenne minek..

2017. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!