Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kamionsofőrök totál kihaszná...

A kamionsofőrök totál kihasznált lúzerek mindenki által? Munkáltató, feleség, élettárs?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgettem 2 kamionsofőrrel. Az egyikkel éppen kiabált a felesége a telefonba hogy miért nem érkezett még meg a fizetése a bankszámlára. (Amit ő kezel) A pali csak mentegetőzött neki és nyugtatta. Utána mondja, hogy nemrég házasodtak, a nő le van százalékolva pánikbeteg+depresszióval és ha nem érkezik a pénz akkor az nagyon felidegesíti de aztán ha megkapja akkor megnyugszik. WTF?? Emberek ennyire sem tartják magukat? Miért vesz el egy ilyen lusta, buta nőt egyáltalán? És dolgozik érte, neki adja a pénzt. Utána említi hogy a van más probléma is mert a szomszédja szerint a nőnek van valakije aki gyakran jár hozzá amikor ő távol van.

Nem hittem a fülemnek, pedig szimpatikus értelmes fickó volt de szegény nem veszi észre mekkora kizsigerelt lúzer. És a szaros kamionba alszik minden éjjel, wc, fürdő nélkül él, miközben a nő otthon kényelemben éli az életét és gazdálkodik a pénzével.

A másik sofőr is érdekeset mondott de már nem nyújtom tovább ez is bőven elég volt nekem. Hihetetlen.


2017. máj. 29. 22:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%

Tehát te két esetből levontál egy általános következtetést több 10 ezer emberre.

Most erre mit kéne írni?

Én meg ismerek két tanárt, aki molesztált diákokat. Tehát a tanárok mocskos pedofilok.


Amúgy ez mitől közlekedés témakör?

2017. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiába szoktak mondani hogy a kamionozas egy igazi cigányélet......nem is való mindenkinek!
2017. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Igen , 2-ből 2-nek ilyen élete van. Ez nekem sokat mond. De úgy alapból kétségeim vannak bárki családi életével kapcsolatban aki 4-5 heteket tölt távol aztán itthon van pár napot esetleg 1 hetet.

Én elhiszem, hogy meg is nősülhet. Van elég gonosz, pénzéhes nő akinek pont jó, hogy nincs otthon a férje, dolgoznia sem kell mert minden rá marad a háztartásban - ezt a másik pali mondta.

Lehet hogy ez csak nekem sokkoló, most találkoztam először olyan emberekkel akik így élnek és el is mesélik a részleteket.

2017. máj. 29. 23:13
 4/32 anonim ***** válasza:
62%

Ez amit leírtál kb. nálunk is így van. Az asszony nem dolgozik, itthon is lusta megfogni bármit, ha valamit csinálnia kell, akkor cirkusz van. Nem volt ilyen, úgy látszik a jó léttől bolondult meg.

A luxusalbérletről sem hajlandó lemondani.

A kollégám aki 6 hónapja van a szakmába fél év alatt 2 millát összeraktak. Én 8 éve vagyok kamionos és semmi anyagi látszata.

Szóval van benne vmi amit írsz.


Üdv. Egy ex wabis, jelenlegi Duvis sofőr.

2017. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%

Aki kicsit átlátja a mögöttes tartalmat, rá jön hogy normális nő nem kamionozó ember mellett fog megállapodni, amikor állandóan oda van.

Ez olyanoknak való munka, akik felszedi a nőket az útszéléről aztán később meg lerakja valahol, amikor végeztek, ilyen munkára sok család rá ment, elmúlt a bizalom, amin nem is csodálkozok mindenki külön...

2017. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%

29 éves vagyok, Ausztriában kamionozok... Én nem tartom magam lúzernek. Hitel mentes házra való meg van, az autóra való meg van...

Még 1 év és megpróbálok kiszálni... bár sokan mondják hogy nem tudok majd... sebaj, szakmát amúgy se váltanék, max veszek egy régebbi autót és maszekolok. :))

Na én pl nem tartom magam lúzernek.

2017. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

A kamionsofőr elsősorban saját magát használja ki,de nagyon. A munkáltató szintén. A feleség, élettárs nem sorolható ide. Az én nejem segített mindenben, öt év alatt jutottunk is valamire.

Az egyik fiam két évig csinálta, na őt kikészítette a felesége rendesen. Rá is ment a munkája, házassága, mindene.


A feltett kérdés amúgy az élet minden területére feltehető. (nem kell ahhoz napokig távol lenni)

2017. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%
Egy kamionsofőr nettó 4-500.000-at visz haza havonta (Plusz a fusi a gázolajjal, raklappal stb stb) Ennek ellenére hiányszakma, aki szerint ki vannak használva az nagyon téved.
2017. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

8:

Azért hiányszakma, mert ez a fizetés nagyon kevés ahhoz képest, hogy állandóan úton kell lenniük. Ne a magyar fizetésekhez mérd, hanem a nyugat-európaihoz, ez nagyjából egy mosogató fizetése, de a mosogató nem kell, hogy állandóan úton legyen.

2017. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

M.o-n nagyon rossz a helyzet.... 500.000 ft ugy lehet jetesni, ha uniozol (4/1, 4 hét munka 1het pihenő), de a mindenre elszánt magyar, már nem unióztat, hanem 2 hetente hazahoz, hogy a 45 pihiert, ne kelljen szállodát fizetnie, ne kelljen büntetést fizetnie, petsze így annyi bert sem.... de az az igazság, hogy nem dolgozol kevesebbet....

Sőt a legszomorúbb, hogy a legtöbb cég, ezt úgy adja elő, hogy milyen jó cég, mert a 45-t pihit otthon töltheted.. .

Én nagyon szetetnék a szakmába dolgozni, kiis adtam 650.000 ft-ot a jogsira, de amig kicsit sem váptozik a helyzet, addig inkáb gyárba vagyok gépbeállító netto 230.000 napi 8 órában.

Multkor kaptam egy kedves hölgytől munka ajánlatot 3/1 hétre, netto 396.000 ft. Annyira meglepődtem, hogy csak annyit tudtam mondani, higy elöbb vágom ösdzea jogsimat.... ezt még kezdőkent sem !

2017. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!