Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha írok egy külföldi hírességn...

Ha írok egy külföldi hírességnek (Ed Sheeran) instagramon üzenetet akkor mennyi az eselye hogy válaszol, es mennyi ido alatt kb? 15/L

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát, esély mindig van, de szerintem tart a nullához. Ha még válaszolna is, én azt hiszem hogy az ilyen nagy közszereplőknek/művészeknek van külön teamjük, aki kezeli a facebook/insta/twitter fiókjukat, tehát valószínűleg az egyik embere válaszolna neked az ő nevében
2017. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát, ha szeretnél, én azt mondom ne instagrammon, inkább Twitteren tedd. Ott is elég aktív, szinte biztos vagyok been, hogy ő is kezeli. Ott szokott azért neki cimzett üzenetekre válaszolni is, legalábbis régen gyaláztak reagált rájuk:) Szóval szerintem ott érdemesebb próbálkoznod ;)
2017. jún. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!