Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sorozatok, amikből emberi...

Sorozatok, amikből emberi viselkedésről lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Például tudok a Gyilkos Elmékről, de olyat szeretnék nézni, amiben nem negatív események vannak, vagy nem ilyen mértékű. Olyasmi jellegű lenne inkább jó, mint Sherlock sorozatok hangulata. (Hazudj, ha tudsz kipörgetve, bár annyira nem tetszett. Profilozókban meg a nő kissé beteges attitűdje tántorít el.) Ezeken kívül van ajánlat?
2017. máj. 31. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Agymenők? Van benne minden -féle karakter: félénk, gyerekes, Asperger szindrómás, anyáskodó, buta ri.bi, udvarolni képtelen, bipoláris depressziós,stb.
2017. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D Azt mondjuk néztem párszor, de olyanra gondoltam, ahol a tettek mögötti indokokat, jellemzőket ismertetik.
2017. máj. 31. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen olyan szinten, mint Gyilkos elmék vagy Hazudj, ha tudsz, de sztem a Döglött akták pár epizódjából lehet (de gyakorlatilag szinte minden nyomozós sorozat beleillhet, pl. CSI vagy Castle, Bones).
2017. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Psycho ***** válasza:

Dr. House esetleg? Oké, ott a felszínen a betegségeken és a diagnózis keresésén van a hangsúly, de mivel dráma, ha van szeme hozzá az embernek, akkor az emberi működésmód is nagyon ott van a képben. Általában akinek a Sherlock tetszik, annak a House is. A kettő közti párhuzamot egyébként nyíltan ki is mondták a szerzők.

Esetleg a Terápia, bár hangulatban távol áll a Sherlocktól.

2017. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illetve A mentalistát még hozzátenném, az talán még jobb példa is, mint az előzőek, mert ott is a főszereplő a gyanúsították pszichés túráztatásával leplezi le a tettest.
2017. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok... én a 3-as voltam, nem a 4-es, mert mindkettőnknek ugyanannyi a százaléka :). Amúgy a Dr. House szintén kitűnő példa.
2017. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindet érintettem részben, de akkor futok rajtuk még egy kört :)
2017. máj. 31. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Mentalista, A nagy svindli

Én ebből a 2sorozatból "tanultam" a legtöbbet ilyen szempontból, hatalmas kedvenc mindegyik.

2017. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó! Nagy svindli új, köszi
2017. jún. 1. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!