Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért esik Ilonka néni nézetts...

Miért esik Ilonka néni nézettsége ennyire?

Figyelt kérdés
fél éve még 300.000-en nézték, mostanában meg csak 100.000 köröli a nézettsége a videoinak

2017. máj. 31. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
kaphatunk referenciát esetleg? mondjuk egy csatorna link?
2017. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azért, mert először még cuki volt, meg újdonság, de már rájöttek az emberek, hogy csak egy öregasszony, amilyet mindenki láthat a környezetében - nem sok néznivaló van rajta.
2017. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beleuntak nézők.
2017. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud megújulni, ami ennyi idősen érthető is. Meg azbújdonság varázsa is elveszett...
2017. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmi mondanivalója nincsen a videóinak, ezért a kezdeti nagy nézői szám valószínűleg csak az újdonság varázsának volt köszönhető. Amint az elmúlt, az embereket nem köti már le többet, főleg, hogy a nézői nagy része szerintem általános iskolás kisgyerek volt, akiknél tényleg minden csoda csak három napig tart. Csak annyi volt az egész, hogy jó, aranyos öreg néni, lehet rajta röhögni, de kész, ennyi volt, nézzünk mást. Másnap már el is felejtik. Nincs mondanivalója, csak bohóckodik a kamerába.
2017. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy nulla volt amit csinált. Ahogyan az előttem lévők is mondták, azért nézték ennyien, mert öreg. Ha egy fiatal csinálta volna ugyanezt, a kutya sem nézte volna. Az emberek ráuntak, vagy rájöttem, hogy van saját mamájuk.
2017. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha belevágna sütögetős nagymama receptek videókba akkor újra nőne a nézőszám és lenne is értelme. Vlogból már van kismillió. Már a Magyarósi és a többi videós vlogjai is kezdenek unalmasak lenni hiába utazgatnak olyan helyekre ahol már előttük is sok mindenki járt.

De egy rendszeres nagymama sütöget műsor érdekes lenne. Heti 2-3 adás már eléggé rendszeres lenne.

2017. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!