Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátaimat ott hagytam,...

Barátaimat ott hagytam, természetes amit érzek?

Figyelt kérdés

Rossz hatással voltak rám, de nagyon szerettem őket. A barátaim, egy nagy haveri körhöz tartoztak - hozzám hasonlòan. Na most, nem csak a barátaimat, de közel 30 embert és egy egész életmòdot hagytam a hátam mögött. Természetes, hogy hatalmas űrt érzek, szinte gyászolok, nincs életkedvem. Ha valaki újjal, vagy egyáltalán valakivel beszélek akkor még nagyobb lesz az űr, rosszabb kedvem lesz, valamint bűntudatom is lesz, mintha megcsalnám a régieket. Na meg egyszerűen nem tudok kötődést kialakítani haveri szinten se. A barátaimat kb egy hònapja hagytam ott. Most senkihez és semmihez nincs kedvem, üres a világ. Ez természetes? Meddig tart? Volt már valakinek hasonlò 'érzése'?

Köszönöm annak aki végigolvasta, annak is, aki válaszol!



2017. máj. 31. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesírásért elnézést! Kapkodtam, telòn.
2017. máj. 31. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért voltak rossz hatással rád?
2017. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellett ezt tenned, ha tényleg rossz hatással voltak rád. Ez természetes, hogy most nem igazán találod önmagad. Az, hogy mennyi idő kell még elfogadod ezt a helyzetet az egyénfüggő. Én amikor kikerültem egy rossz baráti társaságból akkor rögtön belecsöppentem egy teljesen más világba. Kb fél év volt mire megszoktam és elkezdtem jobban érezni magam.

Kitartás, biztosan jó döntést hoztál!

2017. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Drogok, szesz...

Köszönöm! Most nagyon üres minden:(

2017. máj. 31. 20:37
 5/5 anonim válasza:
Nagyon büszke lehetsz magadra, én most épp ezt szeretném tenni, amit te, csak nagyon félek, hogy egyedül maradok, mert én kimondottan hiányolom, hogy legyen egy igaz barátom, még így is, hogy vannak haverjaim...
2023. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!