Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon akik amiatt nyavalyognak...

Vajon akik amiatt nyavalyognak, hogy télen korán sötétedik, hogy bírnák olyan munkakörben, ahol télen szinte egyáltalán nem látnának természetes nappali világosságot?

Figyelt kérdés
Vannak olyan beosztások, hogy az ember még sötétben kell, hogy induljon, már sötétben indul el haza, és nincs ablak a munkahelyen, csak lámpafény.
2016. dec. 5. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom, ök éppen ezért valami normálisabb munkát keresnek maguknak ennek elkerülése végett.
2016. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Belehalnék, nemes egyszerűséggel. El se vállalnám, inkább az éhhalál. Bár azért van más opció, remélem.

Durva, ha valaki napelemes, de ez van.


Azért azt elmondom, hogy bár nem jó nekem a korai sötétedés, nem panaszkodom addig, amíg ilyen sok napsütés van, mint mostanság :) Későn kelek, de ez is az én hibám. Ha korán kelnék, rengeteg fény érne. Még ha nincs is napsütés, fény azért akad sok órán át. Néha belegondolok, mi lenne, ha a sarkkörök környékén laknék. S akkor örülök, hogy nem.

2016. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dolgoztam ilyen helyen, és utáltam, hogy csak akkor látom a napot, amikor kimegyek cigizni. Most épp sztahanovistát játszok, reggel még sötét van, amikor beérek, este már sötét van, amikor elmegyek (volt olyan, hogy nyáron is sikerült ezt produkálnom, pont kelt fel a nap, amikor beértem), de legalább ha kinézek az ablakon, látom a napot.

Nem csak azért egészségtelen, mert vitaminhiányod lesz és rontja a szemed a neon; a mentális egészségednek is kell a napfény (tudom, a pénz meg még jobban kell, sajnos.)

2016. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sulival van így. Jó, ott azért van ablak, de télen napfényt szinte csak onnan látok, otthon nem. Elindulok 5.40-kor vagy jobb esetben 6.00-kor, ilyenkor még sötét van, hazaérek 16.30-kor, akkor meg besötétedik.

Nem valami jó érzés...

2016. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én most kénytelen vagyok elvállalni egy ilyen munkát, közben meg hátha találok jobbat, de rá lettem kényszerítve a váltásra. Ahonnan eljövök, egy kollégám kezdett a korai sötétedés miatt panaszkodni, én meg megjegyeztem, hogy én hogy fogok dolgozni, még ennyi sem lesz az új helyen, erre elhallgatott, de nagyon értetlenül nézett rám.
2016. dec. 5. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!