Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mezzoszoprán...

Szerintetek mezzoszoprán hangom van? ( LINKKEL )

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 31. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen zenékből nemigen lehet megállapítani az énekes hangfaját, mert ezek átlagos hangra íródtak, a hangterjedelem is kicsi. Próbálj meg egy olyan operaáriát énekelni, amit erőlködés nélkül ki tudsz énekelni.
2017. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban nem derül ki az igazi hangterjedelmed ebből a dalból, valamint hangfaj meghatározásához több tényezőt is figyelembe kell venni, pl. azt is, hogy milyen a hangod tónusa. Vannak olyan emberek, akiknek bizonyos regiszterekben súlytalanná válik az amúgy erőteljes orgánumuk, én is közéjük tartozom. Bariton vagyok (C2-A4), de ha magasabban éneklek, olyanná válik a hangom, mint egy 10 éves kisgyereknek, pedig a mélyebb tartományokban eléggé sötét.


Szóval, ahhoz, hogy választ tudjak adni a kérdésedre, linkelj egy hangfelvételt, ahol a legmélyebb hangtól énekelsz a legmagasabbig.

2017. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban kicsi a hangterjedelem, így biztosra nem lehet megmondani, de így első hallásra szerintem valószínűleg mezzoszoprán vagy.
2017. jún. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kelly Rowland es Leona Lewis mixe jutott eszembe a hangodrol, az egyik egy lirai mezzoszopran, a masik lirai szopran. Rowlandnak teltebb a hangja mint a tied, sztem inkabb egy teltebb lirai szopran lehetsz, menj afele.
2017. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!