Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Murphy törvényei. Igaz-ez?

Murphy törvényei. Igaz-ez?

Figyelt kérdés

Mondjuk van 21 tétel, 1-2-öt nem tudok, valóban azt fogom húzni?

Ez csak kamu, vagy tényleg igaz?

Tapasztalatok ilyen téren?


2017. jún. 3. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szar ám a szbeli előtti utolsó 2 hét :D
2017. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szóbeli
2017. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magyarból pont behúztam egy olyan kötelezőt, amit nem olvastam el. Pedig szeretek olvasni, az említett tantárgyból is jó voltam mindig, de az az egy könyv pont kimaradt. Sose vettük, nem elemeztük, mert úgy alakult, hogy a négy év alatt volt vagy hat magyartanárunk, sőt, volt egy fél évünk, amikor egyáltalán nem voltak magyaróráink. Úgyhogy ez a regény kiesett és pechemre pont kihúztam. Persze elolvashattam volna attól még, talán meg is teszem, ha megvan otthon, de nem volt meg, én meg nem mentem utána a könyvtárba, egyszerűen volt annyi minden, hogy eszembe se jutott.
2017. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor elsősegélyből vizsgáztam, volt egy tétel, amit az oktató csak az orra alatt, zárójelesen említett meg. Pont azon gondolkodtam, hogy azt az egyet nem tudom, pont azt húztam. Kicsit impróztam, de pont jót mondtam.
2017. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Random a dolog. Általános és középiskolás koromban, egyetem első évében folyamatosan szerencsém volt. Aztán hirtelen az élet minden területén balszerencsés lettem.
2017. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!