Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek bejöttek Murphy törvényei?

Nektek bejöttek Murphy törvényei?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a klasszikus "törvényszerűségre", hogy pl. a legbiztosabb módszer a teherbeesésre, ha nagy hangon kijelented a család előtt, hogy semmiképp sem akarsz (több) gyereket.

Vagy hogy végre-valahára beleférsz az álomruhádba.

Vagy hogy vásárolsz betétet/tampont XXL-gazdaságos kiszerelésben.

Vagy hogy rátalálsz a tökéletes munkahelyre.

Vagy akármi.

Volt nálatok ilyen vicces vagy bosszantó egybeesés?


2015. nov. 24. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettunk egy hatalmas xxl-es ovszercsomagot, mar nem kellett😊

Masodiknal terveztuk, persze nem jott a gyerek, vettunk ujra egy ilyen csomagot, mondjuk nem jott be. 😊

2015. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

(Bocs, ha nem elég vicces az első.)


Az amniocentézisem eredményének kiderülése előtti napon szüntették meg a határozott szerződésemet. A terhességemet nem mondtam el így a főnökömnek, mert 1. nem tudtam, hogy holnap is terhes leszek-e még vagy meg kell-e szülnöm halva 2. minek is, nem voltam tárgyalási pozícióban. (azóta minden rendben a magzat egészséges, a gyedemet megoldottuk másik munkával.:))


Rátaláltam a tökéletes kozmetikusra (kedves, ügyes, ad számlát, közel van), de a 20. héttől nem tudok hátul feküdni anélkül, hogy a magzat szétrugdosna, így ismét magam szedem a szemöldököm (tök bénán), a bajuszom meg isten tudja, mikor volt leszedve...szerencsére nem látszik:)


A drágán vásárolt intimtölcsért éppen megszoktam, mire teherbe estem. Szülés után újat kell majd vennem, mert nagyobb méret kell:D


24 hkm

2015. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez is még belefér:

Másfél év sikertelenség után végre elhatároztam, hogy most elkezdjük a kivizsgálást. El is mentem nőgyógyászhoz, párom andrológiára...én vártam, hogy megjöjjön a havi, hogy el tudjak menni hormonsor vérvételre.... de nem jött :O

Baba volt, de sajnos nem maradt meg :(

Ja, és párom még poénkodott is, hogy tuti akkor fog összejönni, ha elkezdjük a kivizsgálást :)

Igaza lett.

Sajna nem happy end lett :(

2015. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem másfél év próbálkozásnál tartottunk, meddőségi központba jártunk már, de úgy tűnt, hosszú menet lesz. Aztán megbeszéltük, hogy bár nem most akartuk, de akkor már tartsuk meg végre az esküvőnket, úgyse jön össze addig a baba. Nem szerettem volna terhesen esküvőt meg lagzit, egy jó nagy bulit akartam, ráadásul megtaláltam a legszebb ruhát a világon :D Na, amikor a meghívókat kiküldtük, és az étteremmel is lefixáltuk az időpontot (meg természetesen a házasságkötő teremmel is), akkor teszteltem pozitívat :D

Egyébként így is tök szuper volt az esküvőnk, úgyhogy nem bánom, hogy így sikerült :)

2015. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam több törvény is bejött egyszerre: végre találtam fix munkát, olyat amit akartam, a pozitív teszt előtt 2 nappal vettem meg az álom esküvői ruhám (csak bő fél métert kellett az esküvőre beletoldani) villámesküvőszervezés, ja és igen, azóta is pakolgatom az extra kiszerelésű intimcsomagom,hogy ne legyen szem előtt, mert nem kell :) egy 4 hónapos tündér anyukája
2015. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 3 év kihagyás után folytatni akartam az egyetemet (utolsó ev), visszavettek (ott hagytam teljesen), minden klappolt, enagy öröm volt, rre lett egy pozi tesztem:-D

Külföldre járok így nehéz megoldani, hogy kicsivel utazgassak és stresszt sem szeretnék, szóval most kérvényeztem, hogy évet jegeljek.

2015. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!