Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal orvos előtt vetkőzés?

Fiatal orvos előtt vetkőzés?

Figyelt kérdés

Pár hete orvoshoz járok, az orvosom egy kb 26 èves fèrfi aki ráadásul helyes is, amúgy nagyon kedves, jó vèlemènyem van róla, de olyan fura levetkőzni mindig előtte meg hogy nyomkod stb, annyira kellemetlen, egy 70 èves papától már nem èrdekel, de nála feszèlyez. Váltanátok emiatt orvost?

25N


2017. jún. 6. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
szerintem csabitsd el, penzes alak es tanult is.
2017. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van fèrjem, nem kell mèg1 :D
2017. jún. 6. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább küzdd le ezt, ha jó orvos aki kedves is veled kár eldobni azért mert fiatal.
2017. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Eszedbe ne jusson!

Nyilván kellemetlen, de ha meg vagy vele elégedve, akkor az a lényeg.


Annyi idős vagyok mint te és én is többször kerültem már fiatal orvoshoz. az egyik kardiológus volt, a másik meg bőr-nemi gyógyász, illetve sebész is van a repertoáromban. szerintem sokkal alaposabbak mint egy idősebb doki, akinek már mindennel tele a töke. A fiatalok legalább lelkesek.


Ők úgyse úgy néznek rád mint egy fiatal nőre. Jó biztos örülnek, ha a 80 éves mamák helyett látnak végre valami szépet is, de nem ez az elsődleges.

2017. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Le ne cseréld, nagy kincs a fiatal orvos. Frissen végzett, modernebb dolgokat tanult, mint egy idősebb doki, meg kiégve sincs még. Én örülnék neki, ha itt nem csak olyan lenne, aki fél lábbal a sírban van.
2017. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem váltanék. De, ha te egy ilyen kis hülye vagy, igen váltanék.
2017. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerű,


ha zavar, válts sajátnemű orvost.


Az orvos a problémáddal kell hogy foglalkozzon.

Nem ismerkedési magáncélból.


A nemi életed, gondod, csak problémás esetben panaszold el.

Ha valódi.

2017. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne valts szerintem tudod hűséget fogadtal vakságot nem;)
2017. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!