Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valamiről...

Volt már olyan, hogy valamiről egész életedben azt vallottad, hogy sosem fogod csinálni, de egyszer mégis megtetetted?

Figyelt kérdés
Mi volt ez, és miért tetted? (Példa lehet: dohányzás / drog / hármas szex / szerencsejáték / stb.)

2017. jún. 6. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Megfogadtam, hogy sosem fogok lefeküdni olyan férfival, aki családos, mégis megtettem. Nem tudom mentség lehet-e, hogy nem tudtam, hogy családja van és azóta nem állok szóba vele.
2017. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Felszámoltam a vállalkozásomat, hagytam futni csomó adósomat, megtaláltam a szerelmemet, kibékültem a családommal, szabadalomsorozatgyártó lettem.


Ezeket nem gondoltam volna.

2017. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Életemben nem akartam repülőre ülni. :D Aztán nyertünk egy nyaralást én meg kénytelen voltam repülőre ülni, mert nem volt más választási lehetőség. Igaz, önként azóta sem ülnék repülőre.
2017. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Még a függönyt sem tudom leszedni, annyira tériszonyos vagyok, és 2 éve bundy jumpingoltam.
2017. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32 évesen egyik napról a másikra alkoholista lettem. Előtte soha nem ittam, max 1-2 sört évente! Kb. egy hónapig tartott. Remegve vártam az estét, hogy mehessek piát venni, a bolt előtt már bontottam is. Aztán egy hónap után ahogy jött el is múlt. Azóta se iszok, max 1-2 sört évente. Nem tudom mi válthatta ki.
2017. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!