Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg akkora hibát követtem...

Tényleg akkora hibát követtem el, hogy "nem engedtem be"?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem, hogy nevetségesnek tartom az egészet, de szeretném látni a másik nézőpontot is, hátha találok valami értelmes magyarázatot.


Röviden: Nemrég jöttem haza, épp átöltöztem, amikor hallottam hogy valaki kiabálja a nevem odakinn. Azt se tudtam ki az, csak magamra kaptam egy lenge ruhát, fehérnemű se volt rajtam. Egy ismerősünk állt az ajtóba, sütit hozott, de nem tudott bejönni, nagyon ugatott a kutyánk, én sem tudtam megfogni, csak a résnyire nyitott ajtón beszéltünk. Mivel láttam hogy a sofőr nem szállt ki a kocsiból, tehát a nőt valaki várja, ezért megkértem, hogy tegye be a sütit az ablakba, úgy majd ki tudok menni érte. Ő betette, én megköszöntem, ő meg szaladt is tovább.


Apám meg nagynéném (utóbbival egy portán lakunk, de nem is jött ki mikor látta hogy jött hozzánk valaki) lecseszett, hogy ez milyen nagy baj, milyen bunkó vagyok hogy nem hívtam be. Szerintem meg mindkettőnknek kényelmetlen lett volna (ő sietett, a kutya folyamatosan ugatott, én meg fel se voltam öltözve normálisan). Láthatólag nem is haragudott a nő, mert már ült is be a kocsiba és mentek tovább, de engem mégis idegesít a dolog, hogy esetleg tényleg bunkó voltam.


Ti mit tettetek volna helyemben?



2017. jún. 8. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vihar a biliben.

Persze, szerencsésebb lett volna megkérdezni, hogy be akar-e jönni, mert akkor ha vár egy kicsit, felöltözöl, de ez tipikusan az az eset, amikor egy semmiségből csinálnak óriási problémát.

(Egyébként az sem mindegy, hogy milyen közeli ismerősről van szó.)

2017. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Nos nézzük.


Őt leszarva cselekedtél?

Akkor nem.voltál bunkó.

2017. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
hmmm, én csak bekéretőztem volna hozzád, és a süti mellett odaadtam volna egy nagyobb kolábaszt is a hálóinged alá :D
2017. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Olyan közeli, hogy nagynéném meg se ismerte, tőlem kérdezgette hogy "ez ki volt"? Falunk lakunk, így "mindenki ismer mindenkit" ismerős volt, nem rokon. Nem is számítottunk rá hogy jön, nem is volt nálunk még soha itt a háznál, csak hirtelen beugrott, a férje (?) meg ki se szállt, ő is csak annyit kérdezett hogy "Ki tudsz nyúlni érte?". Pont ebből kiindulva gondoltam hogy csak egymást tartanánk fel feleslegesen, ha "beültetném", beszélgetni se nagyon tudnánk miről, apunak az ismerősei inkább. Illetve ha a nő helyébe képzelem magam, ha én vendégeskedni szeretnék akkor a férjemmel/fiammal együtt állnék az ajtóban, nem hagynám a volánnál készenlétben.


Azt hiszem ezt már én is bőven túlragoztam, de úgy fel tudnak húzni ezzel a csak általuk megszerkesztett sajátos illemkódexszel, hogy inkább már itt írtam ki magamból, egyébként meg rájuk hagytam. ._.


Köszönöm szépen a segítséget!

2017. jún. 8. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, lépj túl rajta.
2017. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Mit számít őszintén? Tudsz rajta változtatni? Max legközelebb megkérdezed, hogy be akar-e jönni.
2017. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Apád meg a nagynénéd olyanok lehetnek, mint az én szüleim. Semmiségeket fújnak óriásira és elérik, hogy folyton rossznak vagy hülyének érezd magad.

Nem vagy egyik sem, semmi bunkó dolgot nem csináltál szerintem, nyugi. Valószínű én is ugyanezt tettem volna.

2017. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem voltal bunko. Ne csinaljatok bolhabol elefantot..
2017. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apád meg a nagynénéd a bunkó. Biztos örültek volna, ha a csaj kiránt az ajtón, betuszkol egy kocsiba, aztán lemészárolnak az erdő szélén, vagy váltságdíjat kérnek érted.
2017. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te tajparaszt!
2017. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!