Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hibát követtem el, túl őszinte...

Hibát követtem el, túl őszinte vagyok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van itt a szomszédban egy személy, akit húsz éve ismerek, régebben elég sok közös dolgunk volt. Az illető 47 éves, kiesett az ablakon és megrokkant, mellette alkoholista is. Múltkor beszélgettünk a Facebookon, mondja nekem, hogy ő nem törődik itt a többi lakóval, mert nem akar olyan helyzetbe kerülni megint, mint amikor XY miatt kiesett az ablakon. Erre én azt mondtam neki, hogy nem XY miatt esett ki az ablakon, hanem mert részeg volt. Beszéltünk még pár mondatot, aztán mindenki ment a dolgára, nem volt veszekedés, haragban elválás.


Erre ma nekem támadott az utcán az anyja (Egy 47 éves embernek!!!), hogy mit képzelek én, ők nem alkoholisták, és fel fog engem jelenteni.


Hibát követtem el? Nem kellett volna azt mondani neki, hogy azért esett ki az ablakon, mert részeg volt?


2017. máj. 15. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

Ha még egyszer nekedtámad valaki: jelentsd fel.

2017. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelentsen fel.. mi lesz akkor? 😃 semmi. Unatkozik, meg beteg a feje. Ezért vedel nap mint nap...
2017. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy támadt ám rám, csak verbálisan. Csak furcsálom, hogy egy 47 éves embernek az első dolga, hogy megy panaszkodni az anyjának, hogy brühühü, a szomszéd csúnyát mondott rám. S akkor az anyja von kérdőre, ráadásul olyanért, amit nem is állítottam, mert nem azt mondtam, hogy alkoholisták, hanem hogy a részegsége miatt esett ki az ablakon.
2017. máj. 15. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Emiatt mondja a régi bölcsesség, hogy hallgatni arany.

Mindenki azt gondol, amit akar. De nem muszáj minden gondolatunkat kimondani. Leírni meg pláne nem.

Gyakran fájó az igazság, különösen ha más mondja ki...

2017. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!