Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha valaki...

Szerintetek szép ha valaki ennyire fehér bőrű?

Figyelt kérdés

Kb. én is ilyen fehér bőrű vagyok:

[link]

Annyi előnye van, hogy legalább alapozóból a legvilágosabb kell, nincsen szinte semmilyen bőrhibám, anyajegyeim se nagyon vannak.


2017. jún. 8. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tyüüü, nagyon 😊
2017. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fincsi, bár a képen túl soványak
2017. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok férfi létemre, akinek nem tetszik így járt :)
2017. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Helyesek a lànyok,ők igy szèpek,ahogy vannak...de mindenkinek màs a zsànere,nekem is ..èn inkabb a mediterràn típusú lanyokat favorizalom.

Bizonyos esetben hátrány az ennyire fehér bőr,pl nyaralas alkalmàval...de nem kivansagműsor ugye.Egyebkent szerintem mimdenki ki tudja hozni jó esetben a saját adottságaiból a maximumot..gondolom te is kérdező ..

33/F

2017. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, női szemmel mondjuk, de férfiakból is a világosabb bőr jön be.

(nekem is hasonló van, de sárgásabb, nem ennyire szép, mint a fotón)

2017. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szép 😊


24f

2017. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, de önmagában ez csak egy tulajdonság. Függ a dolog a hajtól, szemtől, arcformától és hasonlóktól. A képen lévő 2 lány szép, de nekem nagyon kiábrándító a festett szőke hajuk. Az eredeti hajszínükkel jobban tetszenének.
2017. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép igen. De ne legyenek gátlásaid, minden ember szép, amíg nem lesz valami szenvedélynek a rabja :D De komolyan.
2017. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, szép lehet.
2017. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóan fehér a bőröm, mint a képen a csajoknak. Mondjuk nekem a hajam nincs festve, ezért egy átlagos sötétszőke. Én mindig megkapom - nőktől is -, hogy menjek már el szoliba vagy napozzak vagy önbarnítózzak vagy valamit kezdjek vele, mert ez így nem állapot. Megjegyzem, eszem ágába sincs tönkretenni a bőrömet, úgyhogy se nem szolizok, se nem napozok. Úgyhogy ez van, marad a gyárilag fehér bőr, akinek nem tetszik, ne nézze. :D
2017. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!