Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Motionless...

Mi a véleményetek a Motionless In White nevű bandáról?

Figyelt kérdés
kort és nemet.
2017. jún. 9. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Idegbeteg, szánalmas, trendmegfelelős, csicsás banda a klipek alapján.Mindenkiből loptak egy kicsit..egy a sok közül.

Depis-idegbetegeknek-lelkiháborodottaknak ideális...abból meg van manapság elég-vevő erre.

2017. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor én is idegbeteg lennék? Azért nem kéne általánosítani, én imádom őket és a zenéjükért élek halok.
2017. jún. 9. 17:27
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon szeretem, marha jó hangzású zenekar és a szövegeik is királyok. A koncertjükön pedig kiderült, hogy az énekes szörnyen édes :D

Az előttem válaszoló álláspontjára pedig annyit, hogy van ennél rosszabb és idegbetegebb zenekar is, és én például hányok a dubsteptől, a lelkivilágom pedig tök jól van :D Sőt, miért kell nekem emo-nak, vagy akárminek lennem, csak mert szeretem a rock vagy a metál zenét? Hallgassak vattacukros JustinBiebert? Látod én attól vágnám fel az ereim. :D

Meg "loptak mindenhonnan". Hát ez van, attól még eladható amit csinálnak és nem tűntek még el, mint sok más ennél ócskább zenekar.

2017. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 22/N
2017. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
A Megadeth jobb!
2017. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

N+1-edik metalcore banda. Egy számuk van amit szeretek, de nem igazán fogom beleásni magam a zenéjükbe, túl sok ilyet hallottam már. Amúgy az az észrevételem, hogy ezeket a bandákat szinte mindig lányok szeretik, tehát az esetemben hendikepjük van :D


24/f

2017. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A Megadeth jobb!"


Pláne ha van elég avokádó :D

2017. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2 válaszoló. Te voltál a Budapesti koncertjükön?

De jó lehetett neked. :)

Chris édesem. Odáig vagyok érte, elmesélnéd nekem hogy milyen volt?

2017. jún. 9. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Meghallgatva egyszerű metalcore banda amúgy semmi kiemelkedő.
2017. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Én voltam a koncertjükön, nem voltak rosszak, de nem is voltak kiemelkedőek.
2017. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!