Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudom, hülyeség, de keresek...

Tudom, hülyeség, de keresek egy fiút június 17. -éről a Hollywood Undead koncertről. Nem tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

A Budapest parkban volt az Asking Alexandria és Hollywood Undead koncert, ez utóbbin állt mellettem a fiú. Bordó (fakóbb) pulcsi volt rajta, az ujját feltűrte. Nem tudom hogyan hívják, de több másik fiú is volt vele. :) Világos barnás hajú, és talán zöldes barna vagy zöld szemű. Többször is azt vettem észre, hogy engem néz, de nem tudtam mit kezdeni vele. Egy kicsit már az is lehet, hogy részeg volt. Pedig fiatalabbnak látszott..:D

(Amúgy szemüveges, barna hajú és szemű, átlagos lány vagyok..)



2015. jún. 19. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vagyok, szűkítettem a kört. :D Ne lepődj meg ha többen is a srácnak vallják magukat. :D
2015. jún. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
44%
Én nem ő vagyok, de ha nem találod meg, akkor írhatsz nekem ugyanígy nézek ki, és van bordó pulcsim is :D
2015. jún. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uhm, köszi fiúk:D

Szerintem esélytelen, hogy megtaláljam azt a személyt.. :) de azért örülök, hogy reagáltatok;)

2015. jún. 19. 08:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol álltál? Úgy kicsit könnyebb lenne :)
2015. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
facebookon van egy olyan csoport h Hollywood Undead - AZ elit. mért nem próbálkozol ott? V Askingos cuccban volt esetleg a srác? Mert akk lehet h nincs ben a csoportban
2015. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, sok asking fan is van a csoportban, simán lehet, hogy benne van :)
2015. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem volt rajta bandás felső, ezért is nehéz az egész helyzet... :(

közép tájon álltam, de inkább közelebb a színpadhoz:D

2015. jún. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!