Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik okj-vel megyek többre? 21/

Melyik okj-vel megyek többre? 21/

Figyelt kérdés

Ápolási és egészségügyi asszisztens

Fogászati asszisztens

Jövőre megyek Semmelweisre ápolásra tanulni levelezőn és most egy évig addig 12 órázni kényszerülök egy idősek otthonában mert ott hagytam az egyetemet és eü végzettség híján csak segédápoló lehetek.

Emellett szeretnék egy okjt megcsinálni előtte hogy ha majd levelezőn egyetemre járok akkor ne kelljen itt 12 órázni hanem valahogy eün belül lehessek 8 órában.

Szerintetek melyik jobb és miért?


2017. jún. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ápolóként dolgoztam, sok mindent láttam. Én ugyan otthagytam az eüt, de azt mondom neked, hogy válaszd a fogászati asszisztens képzést.

Az ápolási asszisztensivel nem sokra mész, sztem kevesebbet is keres. De mivel egyébként is ápolási szakra mész, akkor miért csinálnád meg az asszisztensit előtte? És ha egy idő után váltanál, mert túl stresszes/fizikailag-lelkileg megterhelő lenne számodra, akkor ott a fogászatis. Nyilván mindenhol dolgozni kell, de ez elég keresett szakma.

2017. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolod akkor az jobb lenne?

De anyu nagyon leszólta nekem a fogászati asszisztenst hogy megint hülyeséget csinálok ha azt tanulom mert a fogorvosok soha nem keresnek asszisztenst mert a saját ismerettségi körükből válogatnak.

2017. jún. 10. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:

A fogászati asszisztens akkor jó, ha vagy kiemelkedő képességeid vannak (tehát hamar iszonyat profi leszel és jól tudsz alkalmazkodni) vagy pedig hosszú a nyelved. :)

Én ezt tanultam, mert kellet az egyetem előtt egy alibi év és ez a meglátásom. :)

2017. jún. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül szerintem is a fogászati asszisztens. Ha lehet, akkor viszont azonnal külföld.
2017. jún. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem lesz azonnal külföld mert én tanulni akarok.

Itthon.Ápolást.

2017. jún. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!