Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire szar a focistá...

Tényleg ennyire szar a focistáknak? Ennyire nullák a rajongók emberileg?

Figyelt kérdés

Néztem egy videót, hogy Dzsudzsák Balázsék kikaptak. Eddig még oké, de mindenki üvöltözi, hogy "vedd le a mezt, töröld ki vele a segged".

Ennyit érnek a focisták nekik? Ha nyernek jók, ha vesztenek, akkor meg dögöljenek meg? Csak én érzem úgy, hogy ez undorító?


Nem focizok, meg nem is vagyok jártas a témában, de ezek szerint jobb is...


Lehet hogy olyanok ellen vesztettek, akiket simán le kellett volna győzniük (nem tudom,de gondolom ha ilyen nagy parádé van belőle), de attól még, hogy valaki veszít egyszer, még nem kell bántani, ráadásul ilyen durván. Bárki kikaphat, abba nem gondolnak bele, hogy milyen szar lenne nekik ez fordított esetben? Ilyen sok ember előtt focizni is nagy dolog, és akkor még a vereség mennyire szarul esik, erre tesznek egy lapáttal, hogy ilyeneket ordibálnak... Szerintem a pofátlanság netovábbja


2017. jún. 10. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Tipikus magyarok xD

Ameddig jó valami addig dicsérik ha meg probléma van akkor meg szidják úgy mint a bokrot.

2017. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanúgy, én se vagyok jártas a témában egy szerény véleményt osztok meg.


A magyar focisták fizetése az egekben van. És mit teljesítenek ezért? Jó formán semmit.

Ugyanakkor a drága miniszterelnökünk továbbra is öli a fociba és a stadionok építésébe a pénzt. Minek?

Egy olyan csapattól, akit meg kellett volna vernünk, szerintem gáz kikapni.

Ha egy erősebbtől kapunk ki, az nem olyan szívás, mint egy gyengébbtől.

És a magyar foci nem egyszer veszített. És nem mutat akkora sikeres eredményt, mint mondjuk régen.


Nincs motivációjuk. Meg kéne vonni a fizetésüket, na, majd ha teljesítenek, akkor kapjanak kicsivel magasabbat.

De ők mennyivel érnek többet, mint mondjuk egy rendőr, vagy egy tűzoltó, orvos, vagy mentős, akik életeket mentenek?

Semennyivel, mégis horribilis összegeket kaszálnak a semmiért.

Így persze, hogy a szurkolók ki vannak akadva, ha semmit nem teljesítenek és ilyen sz..r eredményt érnek el.


Kenyeret és cirkuszt! Ennyi.

2017. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az állami költségvetésből évente 17.3 milliárd forint megy arra, hogy azok ott kergethessék a labdát, többszázmilliárd meg a stadionjaikra. Pofátlanság ennyi pénzért sz*rul játszani és szégyenbe hozni az országot. Többet keresnek ezek a gyökerek mint 20 átlag magyar, na de miért?

Engem se érdekel különösképpen a foci, de teljesen megértem azokat akik most fel vannak háborodva.

2017. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
68%

Egyik, hogy a futball (sajnos) mindig is erről szólt. Gyűlölködés, feszültség levezetés, huligánkodás, tombolás. Régen még a focisták is egymást rúgták a labda helyett.


Másik dolog hogy egykor bajnokok voltunk fociban, és ugye magyar ember a múltban él, annak megfelelő eredményt vár el manapság is.


Ami viszont az egyik legfontosabb tényező az sajnos a politika és az ország helyzete. Nem tesz jót az egésznek az, hogy kedves vezetőnk végtelen pénzeket invesztál a fociba, közben az átlag ember azt látja, hogy a környezete egyre lepukkantabb.


Szintén hasonló az, hogy a focisták szemmel láthatóan se nem tehetséges, se nem értelmes emberek, mégis az átlag polgár azt látja, hogy Lamborginiket törnek, szemmel láthatóan szórják a pénzt, míg az átlag ember dolgozik napi 10 órát havi 100 ezer forintokért.

2017. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
54%
Vagy ha csak megnézed hogy ezek egy meccs után akár nyertek, akár veszítettek csapnak egy "kipihenős" bulizós wellness hétvégét annyi pénzért amennyit az átlag ember 3 élet alatt keres meg...
2017. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel a foci híres sport ezért a rajongók nagy százaléka úgymond csak "töltelék".

Ha megnézed bokszban ilyen nincs.

2017. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.

En láttam azt a videót, es egyből az jutott eszembe, hogy miért rakták el a mezeket? Ha annyira dühös lettek volna rájuk akkor zsigerből vissza is dobják nekik.....

Kikaptak utálják, de azert azzal a mezzel jó lesz majd menőzni valamikor, havernak, barátnőnek, gyermeknek, unokának....

Számomra ez undorítobb, mint amit a magyar válogatott lemüvelt tegnap.


2.

Tavaly mindenki mtudta, hogy ez lesz. Kijutott a válogatott az Eb-re, de nem azért, mert jobb lett volna, hanem azért mert kibövítették a létszámot....

A mélymagyar sötét "keménymag" meg egyből azthitte, hogy akkor a magyar foci újra a fellegekben....

Mindenki tudta, hogy csak 1 botlás és ez lesz, mint ami most van.


3.

Mindenki Dárdait isteníti, pedig neki sem sok érdeme volt a kijutásban... tavaly hoztuk a kötelezőt ennyi... megkell figyelni, hogy a tabellákon mindig ott vagyunk bebetonozva a 3. Helyen.


4.

A kapitány védelmére: az utánpótlást ki kell nevelni, ezt csak úgy lehet, higy játszatva vannak.... nem lehet folyamatosan az öregekre támaszkodni, mert egy idő után elfogynak.... az utánpótlás ennyire képes....


5.

Az összes játékos pityeregve nyilatkozik, ami számomra ismét gusztustalan.... 1. Ők milliókat keresnek akkor is, ha van teljesítmény, és akkor is ha nincs csak megjátszák....

Válogatottra tegnap teljesen igaz volt az, hogy csak álltak.... többször is lehetett látni nem volt kinek adni, nem volt mozgás, es csak ivelgetés volt....

Ők pedig ezért kapják a pénzt, és joggal vannak felháborodva az emberek, ha elveri egy olyan csapat aki "hobbiból" focizik munka után. Ez a hobbicsapat vert el egy olyan csapatot akiknek ez a főállásuk....

2017. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50.000forintot érdemelnek havonta, jó indulattal!
2017. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!