Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék manga fordítás...

Hol találhatnék manga fordításhoz segítő kezeket?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy teljesen egyedül álltam neki a munkának, és rájöttem, hogy ez így szinte lehetetlen. Bármilyen segítség jól jönne, még akkor is, ha az illető nem ért a programhasználathoz, stb. stb. Akár tisztító, akár fordító, akár lektor is jól jönne, de fogalmam sincs hogy hol keressem.

Ismertek olyan oldalakat/fordító csapatokat, ahol találhatnék partnereket a projekthez? Már az is elég, ha valaki egyáltalán átnézi az eddigi munkát...


2017. jún. 12. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom az ilyesmiben.Sosem csináltam még,de szeretnék segíteni,ha tudok valamiben..
2017. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csatlakozz egy fansubber csapathoz. Például bár nem tudom, hogy az AA foglalkozik-e még evvel, vagy már csak archivált anyagot közöl, de eddig ott hasonló kérdésekben kérdéses választ kaptam az adminoktól, és adott esetben hasznos eligazítást:


animeaddicts.hu


Ott egyébként találsz listát konkrét fansubber csapatokról, csak ügyelj arra, melyek aktívak és melyek, akik már felhagytak evvel.

2017. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!