Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melegek, titeket zavar ha...

Melegek, titeket zavar ha b*zinak hívnak?

Figyelt kérdés
Semmi rosszindulat nincs bennem, csak kíváncsi vagyok.

2017. jún. 13. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Azt hiszem ez attól függ, hogy mégis milyen keretek között vagy ki mondja.

Szóval alapból egy bántó szónak tartom mivel többnyire ez a szándék áll mögötte, de bevallom én valahogy nem nagyon tudom ezt magamra venni, vagy azonosulni a jelentésével.

Sőt néha vicces is, ahogy egyesek azt hiszik, hogy ezt odavágják mint valami ultimate sértést, basszus ez csak egy szó.

Én ki vagyok békülve magammal és szeretek meleg lenni, így egy túlhaladott múltszázadi dolognak élem meg a szót is meg a mögöttes eszmét.

Majdnem mintha azt mondaná valaki "boszorkány" :D.

Nyílván a fiatal korom miatt is, nekem ez már más.

Az a durva, hogy inkább az esik rosszul ebben, hogy tudom a többi melegnek ez fájhat, vagy sértheti őket az tud benne zavarni.

2017. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Én homárnak hívom őket. Az sokkal kellemesebb.
2017. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Látom többen is vannak akik nem értik a kérdést, de lehet, hogy ez csak valami burkolt coming out akar lenni? :D
2017. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Én nem vagyok meleg, mégis be szoktak szólni, amit nem szeretek-olyankor mondom nekik, hogy anyád a bzi-és felkapják a vizet, meglepődnek, hogy visszaszólok neki, sőt az anyját sértegetem.

Aki annyira bunkó, hogy beszól vkinek, én garantáltan visszaszólók, másnak is így kellene.

2017. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Számomra kizárólag attól függ, hogy zavar-e, hogy milyen hangsúllyal, mögöttes tartalommal mondják.


Hivatalos helyről nyilván kiakasztana.

Ha egyértelműen bántó szándékkal, leminősítően hangzik el, az sem zavar.

De ha nincs semmi ilyen szándék, akkor igazából nem zavar, mi több, én is használom magamra. Nekem természetesebben jön a számra, mint az, hogy LMBTQ... :D

2017. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha baráti társaságból jön egy ilyen, az koránt sem zavar. Az olyan, mint amikor egy csajnak a barátnői azt mondják, hogy "rib.nc" (nem tudom, hogy ezt javítaná e az autómata, de inkább így írom...), a helyzetben mókás és egyáltalán nem több a sima viccelődős megnevezésnél.

Ha pedig egy ismeretlen mondja rám, mint sértés, akkor konstatálom magamban, hogy "Ja, az vagyok. És akkor?" utána tovább megyek, mert annyira nem adok ismeretlenek véleményére személyes ügyekben.

2017. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ,hogy milyen szándékkal mondja.Legjobb barátnőm van,hogy így hív,de tudom,hogy viccből,mert imádjuk egymást,és nem akarna megbántani.Közös poénunk ez az elnevezés(hosszú sztori).Ha viszont valaki megbántás céljából nevez buz.nak az eléggé zavar.
2017. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy melegpar ismerosom es egyszer persze csak viccbol leb...ziztam oket es az egyik csak nevetett es ler...bizett ugyanilyen poenos hangsullyal de a masik srac morgott elegge es rosszul esett neki. Szoval most onnevelest tartok mar egy honapja h ha elkaromkodom magam automatikusan a szavak jelentesebe bele sem gondolva csak duhbol ne azt mondjam esetleg h "ez a bz*i tv vacakol" hanem fostos k$#va vagy ilyeneket.
2017. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha sértő szándékkal mondja, akkor engem az is zavarna, ha valaki vízipóknak vagy krumplistésztának hívna.

Ha nem sértő szándékkal mondja, akkor meg nem tökmindegy?

21/f

2017. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hidegen hagy... :D
2017. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!