Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak meleg felvonuláso...

Miért vannak meleg felvonulások? Miért kell nekik ujjongani, h ők melegek? Csináljanak a heterók is ilyen "heteró felvonulásokat", és ujjongjunk, h heterók vagyunk! Mást is felzaklat ez, vagy csak engem zavar a dolog?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a homárok ellen. Legyenek ők nyugiban azok akik. Vállalják fel ok, de nekem ne Pesten ortályozzon a gyerekek előtt félpucéran, h ő "más"...

2013. jún. 2. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
44%
minden egészséges embert felzaklat. Amúgy én ha pesti lennék megdobálnám őket a kurwa anyjukba :D
2013. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
58%
"Ne dobáld a b.u.z.i.t, héé!" :)
2013. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
68%

Át estünk a ló túloldalára. Pár évtizede megverték volna őket az utcán, most meg vonulnak... Nem azt mondom hogy verjék össze őket, de azért tartsuk már meg a jó ízlés határait.

Szerencsére nálunk sincsenek felvonulások de ahogy a cíviseket ismerem nálunk nem lenne békés a menetük.


"ne dobáld a bu-zit! Mit dobálsz? B-uzi vagy?"

2013. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
59%
Mert feltűnési viszketegségben szenvednek.
2013. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
52%
Minden jóérzésű embert zavar. Legalább valami zárt helyen rendeznék meg azt a melegfesztivált, ne a belváros kellős közepén. Az meg különösen irritál, hogy az én (a mi) adónkból rendőri védelemmel vonulgatnak a b.uzik, felháborító, neki viszket a s.egge és én fizessek neki testőrt..
2013. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem érdekelnek, pedig gyakran járok Budapesten. Ha ők békén hagynak engem, akkor nem zavarnak, akármit is csinálnak.
2013. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim válasza:
18%
Mikor lesz és hol?mennék
2013. jún. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok meleg felvonulás párti, de a heterók egész élete egy felvonulás. Pont ők azok, akik mindenhol verik a mellüket, hogy heterók. Szóval az a megállapításod, hogy mért nincs heteró felvonulás, nem igazán helyes!
2013. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
44%

"Pont ők azok, akik mindenhol verik a mellüket, hogy heterók"


Ahogy mondtam átestünk a ló túloldalára. Már maga ez a mondat kinyitja a zsebemben a bicskát. Sosem hallottam még olyanról hogy egy heteroszexuális ember kiálljon a közönség elé és büszkén vállalja azt, hogy ő nem deviáns. Ellenben a b*zik egy állandóan hirdetik... Mire fel? Kit érdekel? Erény lenne amit hangoztatni kell? Ha igen akkor kérem a repülőjegyemet Arábiába.

2013. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
65%

*Ellenben a b*zik EZT állandóan hirdetik


Elírás...

2013. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!