Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire sok, irigy,...

Tényleg ennyire sok, irigy, rosszindulatú ember van?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasgatni a válaszokat a kérdésekre, de már nem bírom ki, hogy ne tegyem fel a fenti kérdést. Itt a többség már az óvodából küldené dolgozni a gyereket, a "költözz el" - az állandó beszólás, ha valakit támogatnak az ingyenélő....


Most meg egy olyan kérdés van, hogy egy lány cukorbeteg és az anyja sütött sok sütit valami ünnepségre, de neki egy darabot sem, és meg sem kóstolhatta. Oké, értem hogy viszik a bulira, de a saját cukorbeteg lányomnak csak készítek pár darabot vagy rendelek, hogy egyen ő is. Erre valamelyik sötét írja, hogy vigyen magának...


Meg régebben volt egy olyan kérdés, hogy egy srác vett egy Converse cipőt, erre mindenki csesztette, a nagyanyja meg dobálta rá a földet.


Tényleg ilyen sok a megkeseredett, rosszindulatú ember?????


A "költözz el"-re nem írok példát, mert elkopna a billentyűzet.


2017. jún. 17. 05:51
 1/10 anonim válasza:
53%
Ezek az igazi buta, primitív, irigy emberek, akik elcseszték az életüket, másoktól meg sajnálják, ha egy Ft-tal is több van neki vagy jobban megy az élete. Haza mennek a szalag mellől, megeszik a parizeres zsemléjüket(mert másra nem költenek,feleség meg nem főz,mert gyesen van a 132244332. gyerekkel) és itt próbálják lehúzni, aki még próbál elérni valamit az életben.
2017. jún. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha egyutt elsz a szuleiddeo de te neked nem jo akkor ket dolgot tehetsz

Megszoksz

Megszoksz ergo elkoltozol

2017. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van van a 2esnek. A legtöbbször nem azért tanácsolják a költözést mert minden felhőtlen a kérdezőnél. Ha verik, terrorizálják vagy ha csak szimplán nem képesek megtűrni egymàst akkor persze hogy a költözést javasolják. Persze a rendőrsèget vagy a gyámügyet is szokták mondani de egy ilyen helyzetben csak a költözés segít hisz nem fog megváltozni a helyzet. Abban egyetértek hogy szemétség egy olyan kérdéshez ilyeneket írni ahol egy kicsi konfliktus keletkezett a szülőkkel, de valljuk be hogy nem ez a helyzet az esetek nagy %ban.
2017. jún. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, ki irigy mondjuk a cukorbetegségre vagy családon belüli erőszakra... Szerintem sokan ebben az országban nincsenek tisztában az "irigy" szó jelentésével. Te sem, kérdező.


Abban viszont egyetértek, hogy az a kérdés gáz volt, mert a legalapabb dolog egy családban, hogy tekintettel vagyok a másik nyűgére-bajára, pláne ha ilyen komoly dologról van szó. Nem kell mindenkinek cukormenteset zabálnia, de még a vega ismerősnek, rokonnak is készülök valamivel, amit ehet, nemhogy egy betegnek.


A költözős javaslat meg szerintem azért van, mert sok esetben tényleg az a megoldás, csak éppen nem kivitelezhető (kiskorú, akit vernek, stb). Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy van itt egy szubkultúra, aki láthatóan rühelli a gyerekeket (a sajátjait is), és alig várja/várta, hogy elhúzzanak 18 évesen, és ezt vetítik ki másokra is. Csak nem értem a dolgot, mert a gyerekvállalás nem kötelez...

2017. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Amikor a napi 10 rozzant lelkü fiatal felnött panqszait olvasod, hogy ő utálja a szülei, őt utálják otthon, verik otthon, de egyébként saját keresete van, akkor mi az egyetlen megoldás? A költözés. Éa akkor ilyenkor szokott az jönni, de az drága, és inkább csak verjenek stb stb. Pedig erre az az egyetlen megoldás.

Aztán persze kiderül a turpisság, amiokor a kerdező stílust vált, és kellően összeugrasztotta a népet, hogy tulajdonképpen nem is olyan rossz neki otthon.


Szülöi támogatással nincs probléma, mert a szülő támogassa a gyermekét amig tudja. A probléma, ott van, amikor valós probléma nélkül ide jön kérdezni, hogy mit kapott szerintetek gáz? Stb kérdésekkel, majd hátra dől és élvezi az olyan kommenteket, mint pl itt az első válaszoló is adott....

Vahy a tegnapi kislány, aki nehezményezi, és ki volt akadva az anyjára, mert 18 évesen még nem vitte nyaralni. Mit tegyen? És igen jött olyan válasz, hogy menejen el dolgozni, és keresse meg rá a pénzt... ez az élet rendje, ha kell valami megdolgozol érte, és nem anyát zavarni el dolgozni anynaralásért. Csak tegnap ott cseszte el, hogy a normális válaszokra sértően válaszolgatott vissza.

Nagyon olyan kevés ember van ebben a témában, aki nem provokálni jön ide. De amugy a stílus.mindent elárul.


De hogy a kérdésesre is válaszoljak: Nem, nem a megkeseredett, irigy ember a sok, hanem az unatkozó tini, aki nem tudja feltalálni magát, és az üres perceit itt tölti el, azzal hogy provokálja a jó népet.

2017. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

A nyaralos csaj 16 eves, az anyja egesz nap otthon ul, alkalmi munkakat vallal, es a kanaperol frocsog a kozepiskolas lanyanak, hogy oruljon, hogy vegetalhat, vagy ha nem tetszik, huzzon el dolgozni.


Sajnos sok itt a hasonloan besavanyodott ember, haragszanak az egesz vilagra, de foleg a fiatalokra, oruljenek, hogy megszulettek, oruljenek, hogy vegetalhatnak, mi az, hogy cukorbetegkent szamit arra az illeto, hogy a csaladtagjai gondolnak ra is, mi az, hogy a tinilany szeretne elmenni nyaron valahova. Fel vannak haborodva, hogy a gyerek nem csak levegot sziv meg zsiroskenyeret eszik, de egyeb igenyei is vannak, mint minden mas, normalis embernek (nem a szelsoseges esetekre gondolva).


Kerdezo, nem szabad ezeket alapul venni, szerencsere a kornyezetemben ilyesmire egyaltalan nem latok peldat. Mar ritkabban jarok fel en is, mert iszonyat demotivalo a sok elettelen martirt olvasni. Latom itt is osszegyult par, es pontozgatjak le azt, aki a kerdezovel ert egyet.

2017. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Ezeknek az embereknek először is meg kell nézni a korát, majd pedig felosztani két csoporba:

- az egyik típus nagyon lusta a hétköznapokban megfigyelni más embereket, sőt főleg az optimális véleményeket, tanulságot megfogalmazni önmagában,

- a másik típus pedig egyszerűen csak trehány arra, hogy válaszoljon normálisan és építő/segítő jelleggel, ugyanakkor abszolút nem empatikus és csak azért válaszol, hogy legalább egy kicsit fontosnak érezze magát.

2017. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Én ezeket a dolgokat akkor tapasztaltam, amikor a Családi kapcsolatok kategóriát olvastam :D Nem tudom, hogy lehetséges ez, de szinte az összes idióta ember, aki ezen az oldalon van, ott válaszolgat. Azóta nem is olvasom már azt a kategóriát, még kérdést se rakok ki oda, mert 101, hogy csak engem fognak szidni, meg minden apró hibámba belekötnek...

Volt, hogy 13 éves koromban kiírtam egy kérdést a családi problémáimról és a kb 1 oldalas szövegben volt vagy 3 db elírt szó, mert azokat elfelejtettem kijavítani, fú de nagy dolog..Gondoltam senki nem veszi majd észre, hát ehhez képest minden második válaszoló leírta, hogy a helyesírásomon is látszik, mekkora egy tróger kis ingyenélő valami vagyok, nem csoda, hogy a szüleim mindig veszekednek velem, biztos az iskolában is mindenből kettes vagyok :D

Meg bírom ezt a mentalitást is az ottani embereknél, hogy ha a szülő egy s3ggfej, a gyerek meg egy rossz szót is írni mer róla, mindenki a gyereket kezdi támadni, hogy hogy beszélhet így a szüleiről, költözzön el, ha nem tetszik valami (persze, tök reális, hogy egy 13-15 éves kisgyerek majd elköltözik és eltartja magát :DDD), amíg még eltartják, addig kuss a neve..

Szerintem ha nem akarod megutálni az embereket, olvasgass más kategóriákat.

2017. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
igen, én irigy és rosszindulatú vagyok de nem bánom mert akkor nem tudnék jókat nevetni kárörvendő youtube videókon
2017. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok, akkor nem csak én látom így a dolgokat.


Igen, a Családi kategóriákban olvasom ezeket legfőképp, költözz el, menj el, válj el...nemhogy próbálnák megoldani.


Ok, nem mindig egyszerű és nem is mindig lehet, de amikor a tizenéveseknek irkálják a költözést, hát ezek hol élnek???


De azért próbálok abban hinni, hogy több a jószándékú ember úgy általában. :)

2017. jún. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!