Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavar? Mi miatt alakulha...

Miért zavar? Mi miatt alakulhatott ez ki? Masnak is van ilyen "problemaja"?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom ezt melyik kategoriaba lehetne besorolni, de talan itt kapom a legnormalisabb valaszokat...

Az a "problemam", hogy baromira zavar amikor valaki azt mondja ram, hogy szep vagyok, neha tenyleg sirni tudnek miatta, pedig nem tartom magam csunyanak es sose csufoltak korabban se. Napi szinten kapom a kerdeseket, hogy ilyen jo csajnak/szep lanynak, hogy nincs baratja es annyira nem tudom ezeket elhinni, pedig mint irtam, tisztaban vagyok vele, hogy nem vagyok csunya...kepet nem kuldok, nem az a kerdesem lenyege. 18/L


2017. jún. 17. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Irigylem a problémád! Nem tudnád valami értelmes dologgal lekötni magad?
2017. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért zavar, mert 0 az önbizalmad.
2017. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem foggggalmad sincs rola, hogy ez milyen rossz. Gondolom hulyesegnek tunik, de van, hogy napokig sirok ez miatt, nem szolok senkihez, es ugy gondolom, hogy ez nem normalis. Szoval nem.:)
2017. jún. 17. 20:29
 4/10 anonim válasza:
30%
csak nem találod a helyed,magadnak való vagy falusi vagy?
2017. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg ekkora problémát okoz, akkor meg keress fel egy agyturkászt ...
2017. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem mondanam, hogy 0 az onbizalmam, a hobbimmal egyutt jar, hogy ki kell allnom emberek ele, magamert is barmikor kiallok.

Nem vagyok se magamnak valo se falusi:) kozponti szemelynek mondanam magam, rengeteget beszelek napi szinten barkivel, tok vidam vagyok ha tarsasagban vagyok altalaban, csak aztan hazajovok es kb eret tudnek vagni, bezarkozom..

2017. jún. 17. 20:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a hirtelen jott sikerek miatt alakul ez ki? Mar altalanos suli ota ez van nalam, uj suliba kerultem anno, en voltam az uj csaj, mindenki rajongott ertem, a karrierem is mar akkor elkezdett felfele ivelni, lehet, hogy ezek miatt a hirtelen jott dolgok miatt alakult ki? Nem tudtam mai napig feldolgozni?
2017. jún. 17. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Felemészt az életed.. legalábbis z utolsó két válaszod alapján nekem úgy tűnik, hogy ez a helyzet.
2017. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Felek, hogy teljesen befogok fordulni...
2017. jún. 17. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendszeres szex kiegyensúlyozottá tesz ;)
2017. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!