Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mennyire tartja a kapcsolat...

Ki mennyire tartja a kapcsolatot az egykori általános és középsiskolás osztálytársaival meg tanáraival?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok akikkel a mai napig jóba vagytok és olyanok akik szinte kikoptak az életedből?

2017. jún. 18. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Általános iskolából kb. 2 emberrel, őka mai napig haverjaim. Tanárokkal egyikkel sem, főleg azok után, miután az évek során már többször is megjelöltem az alsós napközis tanítónőmet facen és bäszott visszaigazolni. Köszöntem, ezentúl így fogok hozzáállni a régi tanárokhoz. :D Én inkább egyetemi évfolyamtársakkal tartom a kapcsolatot, de ott is csak 1-2-vel, viszont ez rendszeres.
2017. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Némelyikükkel igen, de velük is ritkán. Nem voltam túl népszerű diák tanárgyerekként általános iskolában. Középiskolában meg már nem is próbáltam az lenni, ott már a továbbtanulásra összpontosítottam elsősorban.
2017. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Általános iskolából senkivel. Középiskolából három osztálytársammal szoktunk pár havonta találkozni, illetve nyáron általában szokott lenni néhány alkalommal osztályfoci. Ezen kívül két osztálytársam szokott tartani évente egy osztálybulit, ha épp ráérek, akkor elmegyek.

20/F

2017. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semennyire. Én sosem voltam benne az osztály kemény magjában... nem nagyon piszkáltak, de azért én voltam a nem menő stréber (mert ugye aki tanul, az nem menő), akinek a hülye szülei nem engedik sehova. Tanárokkal jó kapcsolatban voltam, bár az is inkább ilyen szívélyes, mint JÓ.


Ha találkozom vmelyikkel, elcsevegek velük, de azonkívül semmi.

2017. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!