Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik hobbitokra vagytok a...

Melyik hobbitokra vagytok a legbüszkébbek, és melyik miatt éreznétek kínosan magatokat, ha kiderülne?

Figyelt kérdés
Pl önerőből tanultok koreaiul, amire büszkék vagytok, viszont nem bírjátok ki, hogy ne kapcsoljatok a honey boo boora, ha az megy a tvben..
2017. jún. 18. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak egy hobbim van, az a zene. Nagyon büszke vagyok rá! Takargatnivalóim nincsenek.
2017. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hobbiból lányok lábairól gyűjtök képeket.

Nem, nem utcán fotózkodok, hanem neten kérek képet, amibe legtöbbször belemennek.

Meg íjászkodni is szeretek.

Nem tudom, melyik lenne ezek közül gáz, de én mindkettőt felvállalom.

2017. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy konkrétan büszke vagyok rá,de semmiképpen sem tagadnám le hogy szeretek lovagolni és rajzolni.

És amit nem szeretek hangoztatni (bár azért letagadni nem szoktam) az az hogy nagyon sokat nyomkodom a telefonomat

2017. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Versenyszinten küzdősportozok. Erre talán büszke tudok lenni.

Amit kevésbé renklámozok az az hogy mostanában rá vagyok függve az online autóversenyzésre. És elég jó vagyok benne. Bajnokságokat is nyertem. Igazából egy fillérbe se kerül, és szabadidőmben csinálom munka, suli és edzés mellett mikor egy kevéske időm van. De ennek ellenére szerintem az emberek elkönyvelnének valami videojáték függőnek miatta. Pedig egyáltalán nem ez a helyzet.

2017. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az 1-ea vagyok. A lányok talpairól én is gyűjtök amúgy képeket! :D
2017. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Elkezdtem puszta szórakozásból finnül és franciául tanulni, ezen kívül rendszeresen futok. Szerintem ezek jó dolgok.

Mindenféle h.lyeséget megnézek a tévében, és gyakorin, ha egy kérdés alatt balhé van, már nézem is. Ezek azért elég fura dolgok :D


15l

2017. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Koreaiul tanulok itthon, és lovagolok.

Ezeket egyszer elmeséltem az osztályom előtt, és ki lettem cikizve mind a két dolog miatt. Bár büszke vagyok rájuk, de ezek után nem mondom inkább senkinek...

2017. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: Miért, mit mondtak, miért gáz ez a két dolog? Egyszerűen nem tudom elképzelni, mi a ciki a nyelvtanulásban és a sportban. Aki ezeket furának találja, mit csinál szabadidejében? Őszintén érdekel.
2017. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A lovaglás csak akkor gáz, ha a csaj nem rajtam lovagol.
2017. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen önerőből megtanultam dobolni. Ezen kívül középkori fegyvereket gyűjtök és készítek is.

Ami nem ennyire menő, de nem titkolom, hogy gyerekkorom óta Playmobil figurákat gyűjtök.:) 42/F

2017. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!