Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én elkezdek otthon aprobb...

Ha én elkezdek otthon aprobb női ékszereket késziteni pl karkötőket vagy füllbevalókat elérhető áron (kb 500 Ft/db) mennyi esély van rá hogy megveszik?

Figyelt kérdés
Tudom attól függ hogy milyen ékszer. Én pl gyöngyösre gondoltam esetleg ilyen apróbb kövesre. De ha a vásárlonak egyéni kérése van pl egy szép medált vagy lógó díszt szeretne a karláncra azt is megcsinálnám
2017. jún. 19. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha neten adod el,ott a postaköltség,az rögtön nem 500-ba kerül a vevőnek,nem biztos hogy megveszi,tele van a net bizsukkal,nagyobb webshopokkal.Ha viszont a környezetedben adogatod el,megmutogatod élőben,nagyobb az esély szerintem,mert pl. megnézem,tetszik,500 ft jó ár,kifizetem,kész.Fodrászatokba,műkörmösökhöz,szoliba,ahova sok nő jár,oda is beviheted mutogatni.
2017. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha minőségien néz ki, sztem ennyiért van rá esély... főleg ha mondjuk személyes átvételi lehetőség van. Postaköltség már elrettentő lehet, ha ennyiért bemegy nagy leértékeléskor a H&M-be, Sixxbe, vagy felmegy ebayre, és ott is kap vagy minimálisan drágábban (már amennyiben neki nem fontos, hogy magyar termék, egyedi stb legyen).
2017. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!